www.sudzibas.lv Datoru Ātrā Palīdzība Krāpšana, bojājums, slikts serviss

Datoru Ātrā Palīdzība - Krāpšana, bojājums, slikts serviss

Vēlos pabrīdināt par negodīgo servisa darbu „Datoru ātrā palīdzība”. Biju atdevusi remontam savu Iphone 6S mobīlo telefonu. Problēma bija tajā, ka telefons diezgan ātri sāka lādēties ārā. Servisā pajautāju, vai šo problēmu varēs atrisināt, uz ko saņēmu pozitīvo atbildi. Telefonu apsolīja atdot atpakaļ nedēļās beigās (telefonu remontā aiznesu 11.07.). Neviens no servisa nedēļas laikā man nebija zvanījis un nācās nākamnedēļ pašai nākt un prasīt, kas ar to telefonu notiek. Servisa darbinieks pateica, ka pajautās meistaram un pārzvanīs. Atkal atbildi nācās gaidīt vairākas dienas un iet uz to servisu vēlreiz. Man bija jābrauc uz ārzemēm, tādēļ palūdzu, lai telefonu atdot pēc iespējas ātrāk. Kad prasīju lai manā priekšā piezvana un pajautā meistaram, darbinieks atbildēja, ka man pārzvanīs. Vēl 4 dienas viņi to turēja pie sevis. Rezultātā man piezvana un pasaka ka par maz laika bija telefona remontam un nekas netika labots. Ceturtdien māsa to bija paņēmusi no servisa, samaksāja 5 eiro par „bezmaksas profilaksi”, kā ir rakstīts mājaslapā. Telefonu neviens pēc remonta neaiztika. Kad atbraucu, pieliku to lādēties, bet telefons neslēdzas iekšā. 4 stundas lādējās, bet nav iespējams ieslēgt. Aizgāju uz servisu, pajautāju kas ir ar telefonu, kādēļ tas nestrādā. Darbinieks saka „uzlādējiet un strādās”. Palūdzu lai manā priekšā pieliek lādēties. Pusstundu es pagaidīju, nekas tā arī nav mainījies. Es prasu, kādēļ mobīlais nestrādā, uz ko man atbild, ka es pati to salauzu, pirms tam jau tas nestrādāja. Kaut gan pirms remonta telefons perfekti darbojās, tikai ātrāk lādējās ārā, bet nekad nav bijušas citas problēmas. Pēc tam saņēmu vēl vienu atbildi „Priekš kam tad nesāt uz remontu?”. Telefonu atnesu lai to izremontē nevis lai salauž... Piezvanīju uz centrālo ofisu, viņi saka to pašu „par maz laika remontam”. Tad kāpēc „meistars” nevarēja pateikt cik ilgi remonts aizņems laiku? Un kāpēc pēc šīs „diagnostikas” mobīlais vairs nestrādā? Šeit strādā krāpnieki. Ved telefonu, kā man pateica uz "Pentu" Mežciemā, bet tur nekāds serviss nemaz nav, tikai lombards. Šādā stāvoklī, kā redzams fotogrāfijā, telefons stāvēja 4 stundas.

Dainis 22.07.2017

Datoru ātrā palīdzība ņem skolēnus un visus iespējamos forumu speciālistus darbā kā meistarus, jo vairāk par 400 eur algu nespēj piedāvāt, kas grauj visas nozares prestižu, visticamāk nespēja diagnosticēt jūsu problēmu, un tāpēc arī atdeva atpakaļ. Vērsieties oficiālos servisos pie speciālistiem, kas arī spēs diagnosticēt un salabot jūsu telefonu.