Datoru Ātrā Palīdzība DAP - Slikts serviss

Aiznesu salabot mobilo telefonu, nomainīt ekrānu. Salaboja. Pēc 2 ned jaunais ekrāns ieplaisāja telefonam atrodoties kabatā. Atteicās labot, nekādas garantijas par padarīto darbu. Visdrīzāk ieliek lētas pakaļdarinājumu detaļas, kuras uzdod par īstām.

02.07.2019

Pk

Tu Turkey901 02.07.2019

Ekrāni tāpat vien bez mehāniskas iedarbības neplaisā un tas pilnīgi noteikti nav garantijas gadījums!

SamTroll 03.07.2019

zinot šī kantora reputāciju tur drīzāk tiešām ir kāda kreisā detaļa ielikta, vai nu arī ielikta neprofesionāli jau ar mikroplaisām kuras pie vismazākās slodzes vienkārši izpletās.

Ventilators 03.07.2019

Jūs esat tiešām neaptēsts "Visdrīzāk ieliek lētas pakaļdarinājumu detaļas", tieši tā un tas ir jebkurā servisā, kurš nav autorizēts. Un klausīties bašņu, ka mums ir orģināls bet lētāk.. comon... kā izdodas tādus cilvēkus vēljoprojam atrast. Pakaļdarinājumi, jau vismas 5 gadus eksistē un nekas nav mainījies. Kvalitāte sūdīga. Esiet uzmanīgāks un neskopojieties, ja ierīce svarīga un gribat lietot to arī turpmāk.