Datoru Ātrā Palīdzība - C diska remonts

Man kompī tika vīrus , kas aprija windows programmatūru. Aiznesu uz DAP , nākamajā dienā man atzvanija un paziņoja ka C diskā ir daudz bad bloki un, ka viņi neko nevar izdarīt, kamēr c disks nav nomainīts. Kopā samaksai vajadzēja 80 euro. Mums nebija izvēles, kompis bija vajadzīgs tas pašas dienas vakarā. C disks, kas stāvēja kompī nebija atbilstoš mūsu kompja modelim, izmēros bija par mazu, un bieži zuda kontakts, tāpēc mājas apstākļos bijām ielikuši kartona gabaliņu. Es padomāju, nu labi, vismaz ieliks man normālu C disku , kas atbilst, un kompis pats par sevi aizies labāk. Labošanai piekritu, tās pašas dienas vakarā kompi savācu. Problēmas sākās pāris dienas atpakaļ, kopš remonta brīža ir pagājis tieši mēnesis. Kompis atkal sāka bremzēt, c disks sāka pazust un atkal win7 nedarbojās. Paņēmu atvēru kompi, un ko es redzu. Tā vietā ,lai kompim nopirktu un ieliktu piemērotu disku , viņi ir ielikuši vēl savādāku nekā bija mums, un iebāzuši cigarešu paciņu salocītu. Es biju šokā, un par to man vajadzēja maksāt tādu naudu? To jau mēs paši varējām izdarīt, un noteikti tas izmaksātu mazāk. Garantija tika dota uz pašu cieto disku, par pārējo viņī neatbildot. Neesmu profiņš , bet man jau liekas, ka ta nu tam būt nevajadzēja!!!

J Janka 16.09.2014

Papīrus cietajam diskam iedeva līdzi, ka disks ir jauns nevis pārkrāmēts no kāda lietota datora? Kompis stacionārais? Kādas ietilpības disku ielika? 80 eiriki padārgi priekš diska maiņas.