www.sudzibas.lv Datamarket Неуплата налогов, не дают чек

Datamarket.lv - Неуплата налогов, не дают чек

Ужасное обслуживание, не каких гарантий, чеки не дают, в дальнейшем не доказать что к ним обращался, таких ужасных сервисов по ремонту телефонов я не где не встречал такое халатное обращение к своим клиентам. Кто увидит данный сервис не когда не обращайтесь а обходите его стороной. Я сто раз пожалел что к ним обратился не какой ответственности нет и цены загибают.

Atbilde no Datamarket Support Pārstāvja atbilde 29.11.2017

Добрый день, Максимус!
Просим вас предоставить номер приемного акта на что именно жалоба? если компания не дает чеков обращайтесь в vid или предоставьте нам ваш номер клиента если у вас таков есть.
У нас все клиенты получают чеки и мы платим 100% налоги и работаем честно!
Уважаемый Максимус приходите к нам в магазин если вы еще не разу не были и сами убедитесь все клиенты получают чек и гарантию.
За клевету есть криминальное наказание.
Свяжитесь с администрацией выйдите на контакт.

Спасибо

Данный пост составлен конкурентами. Просим портал Sudzibas.lv выслать IP адресс распространителя клеветы для заведения уголовного дела на [slēpt]@datamarket.lv или передать напрямую правоохранительным органам. В свою очередь компания Datamarket строго следит за выдачей чеков и любой сотрудник которое это нарушает будет передан на рассмотрение в криминальную полицию.

Dainis 29.11.2017

Un kā ar valsts valodas lietošanu?

Man nevajag atbildet cita valoda jo ir rakstits krievu valoda un pat zinams jau kurs)

V VTTsgsh 30.11.2017

Тут наверное все жалобы, конкуренты пишут?Особенно сетевые магазины, банкиры, монополисты:)))))Посмеялся от души.

D Datamarket Support Pārstāvja atbilde 30.11.2017

Мы до данного момента не получили подтверждение не одного приемного акта! :( А так ждем чтобу найдти истенную проблему даже если такова есть. и с удовольствием просим предоставить, также пусть Vid смотрит уплату налогов и чеков которые якобы не даем, как все говорят.
Спасибо. :)

A Arturs Čuska 29.11.2017

piekritu, neiesaku lietot šī servisa pakalpojumus

Andris Sa 29.11.2017

man ari nepatik, nekvalificetie meistari :( par darbu samaksaju 2 reizes, vienu pie viniem, otro reizi citur...

Jus neesat klienti un nebijat, citu cilveku galvu iBolitam sveiciens)

Andris Sa 29.11.2017

Un nekad nebusim vairak, runa bija par notebook video cipu parladesanu un apple produkciju vispar neizmantojam!

Jus nebijat lai rakstitu vairak nebusim) Katram klientam mes dodam ceku un garantiju uz darbu. Seit ir plapas par neko. Un Jus jau visur esiet kungs... un nekur) Bah punch)

Reģistrējies 3 st 57 min atpakaļ. Noteikti :)

Tas kurs rakstija nezin ka apmelot publiski ir noziegums) Bus labini viniem driz.

T Tong Po 29.11.2017

Ja veikals vai serviss nedod čeku, tad sitiet no viņiem to čeku laukā, jo bez čeka nebūs garantijas. Un ieteiktu uz tādiem kantoriem, no kā čeks pašam jāprasa - uz turieni nekad neiet un pakalpojumus neizmantot.

Klientiem nav jāinformē kantora vadība, ja kāds darbinieks čeku nedod. Tā ir vadības problēma. Un tas "darbinieks" nav nekāds attaisnojums.

Un klientiem nav jājautā čeks - to jāizdrukā un jāizsniedz pēc noklusējuma - vajag to klientam vai nevajag!

Un vispār - nesiet remontēt savu tehniku uz autorizētiem servisiem arī tad, kad garantijas beigusies. Jā - dārgāk. Un jā - nečakarēs!

Kada saistiba Jums ir ar doto ierastu? Nevajag prasit nekadu ceku - vajag dot klientam ceku un punkts!

T Tong Po 29.11.2017

Un kāda saistība Tev ar doto ierakstu? Iespējams, tāda pat, kā man. Jeb. ja Tu sevi mēģini asociēt ar konkrētu kantori, par ko sūdzas, tad bez anonīmiem segvārdiem - vārdu, uzvārdu un amata nosaukumu. Citādi Tu šeit tāds pats kā visi pārējie komentētāji!

Mana saistiba ir tiesa, Mes filmejam katru darbibu, un ja Jus cienitais to nezinat tad vispirms skatities vajag labak.

Dainis 29.11.2017

Uzņēmums, kas jebkuru sūdzību uzskata kā konkurentu nomelnošanu un vēl pieprasa cilvēka privātos datus noteikti ir uzdevumu augstumos un jā ar čekiem jums ir problēmas, ja nejautās neviens nedos, žēl, ka šādi kaktu kantori pastāv.

D Datamarket Support Pārstāvja atbilde 29.11.2017

Labdien, Dainis!
Neatbilst faktiskajiem. “Mēs konstatējām.
lūdzu atnāciet veikala un pārbaudiet ka mēs strādājam.
Mēs visiem dodam čekus.
Paldies.

Mes jau zinam kurs izveidoja, bet jusu vardi ir par neko.

E Electron Globall 29.11.2017

Sūdzība par neko! Kompulsīvā melošana kur ir fakti? Argumentējiet Kāpēc melojam? sūdzība par neko! Un portals nekontrole viltus kontus.

Protams ka plapat visi var, bet paradit varam mes cita veida Krievubanda (c)

Про правоохранительные органы и криминальную полицию это все сказки или плод больного воображения. Им абсолютно по барабану ваши с конкурентами любовные игры.
И раз уж речь пошла про чеки (я кстати тоже ни разу не видел чтобы их давали, но специально в общем-то не следил) можно узнать как компания "Datamarket" строго следит за выдачей чеков" или это пустая болтовня?

Посидите на кожаном диванчике понаблюдаете) Про всё остальное наблюдайте шоу) Дурку закрыли и выпустили нас. А по сути не хотите платить налоги - пошли вон из страны.