www.sudzibas.lv Datamarket Slikts serviss, nav komunikācija ar klientu

Datamarket - Slikts serviss, nav komunikācija ar klientu

Ļoti slikts servis ! Nekādas komunikācijas ar klientu !
Situācija tāda - aiznesu savu tel un remonta nodošanas punktu ,iepriecina mani ar to ,ka pēc nedēļas tas būs gatavs un cena apmierinoša par remontu ! Tā kā nedzīvoju Rīgā devos pakaļ tam ar 4 dienu kavēšanos !Rezultāta - telefons nav salabots ,telefons pat vēl nav atvests uz šo punktu kur nodevu un atbilde vienkārši fascinējoša - Jūsu detaļa tika atdoda citam telefonam ,rīt varēsiet saņemt savu nesalabotu !Kāds rīt ??Kāpēc man netika zvanīts un nekas ziņots par to ,ka tel nevar salabot un kāpēc tika "marinēts" tas tel tik ilgi !Uz šo visu man neviens nevar atbildēt no darbiniekiem ,arī pa tel kad sazvanījos - atbilde tikai atvainojos un viss ! Šajā servisā nav nekādas komunikācijas ar klientu !!!

E