www.sudzibas.lv Datamarket Slikts serviss

Datamarket - Slikts serviss

Izvairieties no šī servisa. Nepieciešamības bija salabot telefona ekrānu. Pie nodošanas iemaksāts tika depozīts ar nosacījumu, ka ekrāns būs pēc 5-7 dienām un tad tiks salabots. Pēc nedēļas sekoja solījumi 3 mēnešu garumā, ka ekrāns nenāk covid dēļ. Šo trīs mēnešu laikā sarunas operatoru bija ļoti neprofesionālas, viņam apgalvojot, ka, ko es nesaprotu. Finālā ekrāns it kā bija atnācis, bet tad seko informācija, ka iesaldēts pastā uz divām nedēļām, bet tajā pašā laika pasts apgalvoja pilnīgi pretējo, ka sūtījumus neaiztur. Pēc šī vienīgais, ko vēlējos saņemt atpakaļ bija nauda, kuru sākotnēji solīja 2 nedēļās, tad jau 3jās, bet tad sākot asāku vārdu pārmaiņu, grāmatvede esot saslimusi, kā rezultātā tomēr piekrita naudu atdod. Ļoti daudz patērētas enerģijas un neprofesionāls un rupjš personāls.

23.10.2020

R