www.sudzibas.lv Datamarket Slikts serviss

Datamarket - Slikts serviss

Briesmīgs kantoris, briesmīga pieredze. Atnesu macbook datoru uz diagnostiku (it kā baterija bija jāmaina, bet drošības pēc vēlējos pārbaudīt) un samaksāju 10eur, lai 24h laikā pārbauda. 3 dienu laikā pēc nebeidzamas zvanīšanas un braukāšanās to paveica, līdz ar to es nesaprotu par ko es samaksāju tos 10 eur un lieki tērēju savu enerģiju. Papildus tam, atdeva datoru ar sabojātu trackpad un klaviatūru cenšoties iestāstīt, ka pie vainas ir datora procesors un lai to salabotu būs jāmaksā 300 eur un vēl baterijas maiņa 100eur. Es jautāju kā tas var būt, ka pēc diagnostikas man nedarbojas vēl šie elementi un man atbildēja, ka bojātā procesora dēļ, vēl papildus citi bojājumi notiek pakāpeniski paši no sevis un iespējams, ka rīt es pat nespēšu datoru ieslēgt.
Aizgāju pie profesionāļa, kurš pateica, ka trackpad vads un klaviatūra slikuma dēļ neesot bijusi savietota atpakaļ un esot jānomaina baterija.
Lūdzu, lūdzu, taupiet nervus un neejat uz šo vietu.
Briesmīga apkalpošana, briesmīga attieksme, melo klientiem, pavirši dara savu darbu.

13.08.2020

U