Datamarket - Krāpšana

Nevienam neiesaku šo kantori! Tika aiznests kompis uz pārinstalēšanu, iztīrīšanu plus termopasta. Pirmo reizi saņemot kompi nestrādāja pele uz portatīvā - viņi salaboja, bet pagrieza visu tā - it kā es pati esmu nobloķējusi, plus manā klātbūtnē apsmēja manu portatīvo, ka esot, mazbudžetnieks un lēni strādā.. Ok, vienalga. Man vajadzēja ieinstalēt vienu programmu, tas neizdevās, jo izrādās bija ieinstalēts ne īstais windows. Te viņi piekrīt, ka viņu vaina un pārinstalē "īsto". Tikai pēc šīs pārinstalēšanas - man skaņa kompim pazūd. Austiņās ir, bet tā nav. Par cik mēs visi esam strādājoši - katru dienu netiekam uz kantori, aizejam pēc nedēļas apmēram.. Te viņi Saka, ka nav viņu vaina un, ka kompis bija jānes nākošajā dienā.

Pēc šī - uzticu portatīvo citam meistaram - pēc viņa vārdiem, bija uzinstalēts kaut kāds ļevais windows un norauti skaņas vadi, kas noteikti liecina to, ka tā bija viņu vaina! Un pēc meistara teiktā - viņš tā arī nav sapratis ko viņi vispār darījuši pa tām iekšām.
Ticu, ka tieši tā viņi arī pelna naudu - uz cilvēku nezināšanas, kko tipa izdara - bet cik tas ir tīrs darbiņš, nu jau stipri šaubos! Un bez čeka - kā lai prasa par naudas atmaksu? !
Lūdzu esiet uzmanīgi ar šo kantori!

22.10.2021