Datamarket - Krāpšana

Informēju, ka 20.06.2021. Nodevu savu portatīvo datoru Msi gp62mvr 6rf Leopard Pro (sērijas numurs 0016jb-sku8k1610000225) (turpmāk – dators) iešējo komponenšu tīrīšanai no putekļiem un termopastas nomaiņai zem procesora un videokartes (turpmāk – pakalpojums) servisā datamarket.lv (Elizabetes ielā 7) (turpmāk – serviss) . Servisu izvēlējos, jo apskatot servisa mājaslapu (skatījos mobilo mājaslapas versiju, jo meklēju piemērotāko servisu ar telefona starpniecību) , kur tika norādīts, ka pakalpojums maksā 25 euro. 21.06.2021. Zvanīju uz servisu, lai uzzinātu kas notiek ar manu datoru, uz ko man tika atbildēts, ka visi meistari ir tikuši palaisti svinēt Līgo svētkus un datoru varēšu saņemt tikai pēc svētkiem. Mani šāds variants neapmierināja, pie tam man tika solīts, ka pakalpojums tiks veikts vienas dienas laikā, tāpēc 21.06.2021. Datoru izņēmu no servisa. 01.07.2021. Atgriezu datoru servisā, lai veiktu pakalpojumu. 01.07.2021. Vakarā zvanīju servisam, lai painteresētos par pakalpojuma izpildi un ko man tika atbildēts, ka pakalpojums tiks veikts rīt (02.07.2021.) , papildus tiku informēts, ka pakalpojuma izmaksa ir pieaugusi līdz 45 euro, jo msi spēļu datoriem ir jāveic pilnā izjaukšana, lai veikt pakalpojumu, iespējams pat ir jāņem nost klaviatūra un ekrāns. Piekritu pakalpojuma izmaksu pieaugumam, uzticoties servisa apkalpošanas centra speciālistam. Šīs pašas dienas vakarā, pakonsultējoties ar kolēģi, kurš pārzin it jomu, nolēmu tomēr pārbaudīt, vai tiešām, lai veiktu pakalpojumu manam portatīvajam datoram ir nepieciešamas šādas sarežģītas manipulācijas. Saskaņā ar www.ifixit.com sniegto informāciju portatīvo datoru modeļiem msi gp62mvr 6rf leopard pro tīrīšana tiek veikta neveicot papildus darbības ar klaviatūru un ekrānu, kā rezultātā secināju, ka tieku apkrāpts.
02.07.2021. Servisā man rupjā un izaicinošā tonī tika piedraudēts, lai maksāju 45 euro, kaut gan biju gatavs uzrādīt visus pierādījumus tam, ka tieku apkrāpts. Servisa darbinieks rupjā manierē paskaidroja, ka viņi datorus neremontē un tikai dara ko pasaka meitars, meistaru pašu man neviens nepasauca. Papildus vairākas reizes man tikai norādīts, ka tāda ir standarta Cena msi spēļu datoriem, jo, lai veiktu pakalpojumu ir jāveic papildus manipulācijas. Vēlreiz uzsvēru to, ka manam datoram nekādas papildus manipulācijas netika veiktas un mani vienkārši mēģina apkrāpt un tāda Cena nemaz neeksistē servisa mājaslapā.
Ņemot vērā augstākminēto ierosinu ienest doto servisu melnajā sarakstā, jo viņi nodarbojas ar krāpšanu (man tika izkrāpti 20 euro) , jeb patērētājam piestāsta par remontiem ko nemaz nav veikuši, maldina ar cenām – mājaslapas mobilajā versijā pakalpojuma Cena ir 25 euro (mājaslapas “datora” versijā cenu vispār nav) , neievēro pašu noteiktos termiņus. Par situāciju ir informēts Ptac.

02.07.2021

Good Intentions 02.07.2021

Nesiet pie zināmiem speciālistiem, jo tā arī detaļas var noskrūvēt vai arī nomainīt uz sliktākām.

L Latio Fox 03.07.2021

Cenas ir rakstiitas: ,, Saakot no...,,!:)

Andris Sa 03.07.2021

Fb говнорынок - там тоже отзыв был на днях про замену петель в datamarket. Не сервис, а одно слово.