www.sudzibas.lv Datamarket Galīgi slikts serviss

Datamarket - Galīgi slikts serviss

Pirms nesu portatīvo datoru labot uz šito servisu, sazvanījos, visu izstāstīja, teica, ka jā, jā, labojam, baigi dārgi arī nebūs, tad trešdien aiznesu, uzreiz jau bija lietas kursā, kas varētu būt pa vainu, atstāju, izrakstīja lapu, kur norādīta info par preci, ko vajag labot. Tik tālu viss bija Skaisti, solīja, ka meistars nākamajā dienā piezvanīs, bet nekā, aiznākamajā piezvanīju es, teica, ka nav vēl, ka piezvanīs pirmdien, jo meistars nestrādājot pa nogalēm, ka tikai 1dien - 5dien 9: 00-17: 00. Pirmdien nepiezvanīja, bet atkal piezvanīju es, tad teica, ka būs divas dienas vēl jāpagaida, ka detaļas tik ilgi sūtīsies, un tad arī varēs saņemt, piezvanīju pēc divām dienām, tā bija jau nākamās nedēļas trešdiena, tad teica, ka piektdien būs, tad piektdien pēcpusdienā arī piezvanīja! Aizgāju uz servisu, un pirmais ko ieraudzīju, bija saskrāpētais vāks, tur pat uz vietas ieslēdzu un pārbaudīju vai viss salabots, un protams, ka nebija salabots, tad atrunājās, ka meistari paši esot nomainījušies, ka tāpēc, esot bijis jāgaida, parādīja man bildi, kur taisa datorus, bet nu tikpat labi tie skrāpējumi varēja tikt nodarīti ar skrūvēm! Solīja, ka menedžeris piezvanīs, lai vienotos, bet ir pagājušas divas ned. Un nav zvanījis.
Es esmu muļķis, ka neizlasīju atsauksmes, pirms nesu datoru uz Datamarket, galīgi slikts serviss, liekas, ka pilnīgi vienalga par klientiem, nevienam neiesaku!

29.09.2020

J

P Pīkstulis 30.09.2020

Viņiem meistara ka tāda nav. Pusgadu jau ss meklē meistaru. Gan jau pieņem uz vienu dienu un neapmaksā darbu.