Darbs Latvija - Suņa darbs

Nesaprotu kā var cilvēks strādāt tādu suņa darbu kā veikala kasieris (īpaši lielveikalā), apkopējs, medmāsa, audzinātāja, un varbūt vēl kāds amats, bet kā var strādāt Latvijā, tādu darbu kas ir grūts (ja cilvēks pilda visus pienākumus un strādā ka vajag) un pelna kapeikas, kas nav tāda darba vērtas un par tādām var tikai izdzīvot un pat knapi!
Nesaprotu, žēl cilvēkus, kuri par labu darbu, saņem niecīgu samaksu, bet patiesībā nauda ir jāsaņem krietni augstāka... :(

V

в Вacя 13.03.2011

Un ko tu padarīsi? Nestrādāsi?

S saabs 13.03.2011

jaa, noteikti labaak buutu bez jebkaada darba seedeet zem tilta.. gudrinieks..

č Čoms 13.03.2011

Paēdušais izsalkušo nekad nesapratīs.Visām uz paneļa vietas nepietiek, vienīgi Vizma vēl kādu laiku būs lietojama.

V Vizma 13.03.2011

Nu ja alga ir minimāla un pabalsts ir kā alga, tad protams izdevīgāk bez darba, jo ejot uz darbu tev aiziet nauda darbam un vēl izlieto savus spēkus.
Ir jādomā, kas ir izdevīgāk, strādāt, vai nestrādāt.
Bet kustēties vienalga vajag.

в Вacя 13.03.2011

Vizma, cik tu saņem? Tikai godīgi!

č Čoms 13.03.2011

Kustēties vien nav interesanti, vajag ieraut šmigu un lustēties.

V Vizma 13.03.2011

Es saņemu algu tikai 130 latus un tas ir ļoti maz. Dzīvoju ar tēvu kuram pensija 120 lati un viņa pensija aiziet par rēķiniem un šampūniem, ziepēm, higiēnas precēm, bet mana alga priekš pārtikas.

Priekškam ziepes?

V Vizma 14.03.2011

Jā un vēl alkoholam, cigaretēm un spēļu aparātiem.

D DROGAS PIRCēJS 14.03.2011

AS DROGAS var pieskaitīt pie tiem pašiem, kas necien savus darbiniekus, maksā grašus, prasa sasniegt everesta virsotnes un nekad nav gana, nekad nav labs tavs padarītais darbs.

Labāk aizej pie zemniekiem pastrādāt par vēdera tiesu, it sevišķi sezonas laikā pa 16 stundām, tad Drogas liksies kā paradīzes dārzs.

D DROGAS PIRCēJS 14.03.2011

Un Tu es skatos, kā vienmēr, no tās sērijas : "Es visgudrākais, es visslieliskākais un vispieredzējušākais". Gudri dirst nav malku cirst, tā kā pievaldies.

Re, ka taisnība kož kaulā, ja netici, atbrauc paskaties kā dzīvo cilvēki ārpus pilsētām.Skatos, tu neko smagāku par vīrieša locekli savā rociņā neesi pieradusi turēt, tāpēc visus sūti dirst.

S sonja 11.09.2011

Tirdzniecības vietas ir elle . Un tai pat laikā ir normālas darba vietas, piemēram birojos, - tāpēc, tas kas kas notiek tirdzniecībā un lauksaimniecībā nav jāuzskata par normu !

T ToSonja 11.09.2011

Vēl labākas vietas ir bordeļos un masāžas salonos, kaut gan tas ir viens un tas pats!