A APKURESPRIEKISETNIEKI 18.06.2008

neko sliktu nevaru teikt par darbu, firmas, bet sito uzrakstisu bez nosaukumiem, lainesaka ka atlaisti darbiniek raxta.Lieta tada ka dzivoju maja ar centralo apkuri, diemzhel ar oglem, katlumaja pagajuso rudeni aizgaja cilveki divi projam un apkures sezonu ievilka saxt, prasu, kapec, sie saka, ka, tipa bezdarbniekus nevarot pienemt, aizdomigi esot, bijusi gan divi pensionari, taks viens par labu apgerbies, otrs par sliktu apgerbies, abi aizdomigi!ta nu kurinaja velak saka, kad ar tiesas darbiem draudeju, tad saka, a tie divi negribeja katru otro sutku, 300-360h.men stradat, i pienema kadus klat, taks setnieks mums alkaska pedigais, to tik ka purina, kaut ko paslauka, nav jau riga, nepiesakas neviens gribetajs, pofig, patstiksarsevigala, a ka kurina ta ka japiesilda ar elektribu un japiko par visu, nevienam nerausta!Lai tik pamegina turet nakosa ziema divus kurinataji, ka cer, jo neviens nepiesakas uz sezonu, ja ta bus, es VDI, VID zinosu, safilmesu visu, ja ne seit, citsa valsti ieliksu, pietiek, ka alkasa dvornik, vel saldet un kaset piki cer.sancetu katrs uz vienu slodzi, izmestu alkaskas, butu bezdarbniekos pliki alkaskas i nariki, a sodien eju, mnogo pilla darba drebes tentere pa ielu, vot stradnieki, jacinas ar alkaskam!

J juta 18.06.2008

Tiesham, dzudzas vietas tur alkoholikus un citiem sito vieta javergo un jauzrauga, lai nesagande vel citu darbu, parak maza cina ar dzerajiem, tapec ir vietas, kur gruti laikam stradat.

B Baiba 18.06.2008

Vājprātīgi grūti tā īsti sagremot to visu tekstu, tādēļ, ka ar kļūdām un mazliet nesakarīgi teikumi. Tāpēc otrreiz nemaz nepārlasīšu, jo slinkums :P