www.sudzibas.lv Darbs Dross cilveks

Darbs - Dross cilveks

Dross cilveks!
Sveiki, gribeju palidzet cilvekiem kam nav darba un nav ko est, jeb kads varbut jau atrodas UK!
Si sieviete nevienu nekrapj, nesola zelta kalnus, un nestasta pasakas ( ka to dara citi), vinai ir pasa sava kurjeras firma, second hand, drebju lasisana! Ziniet es un vel daudzi studenti pie vinas stradajam un esam ljoti laimigi, bet diemzel brauksim uz majam:( jo sakas macibas... Sai sievietei ir nepieciesami stradnieki, ta ka ja velies tad vari braukt! tu nopelnisi savus 150 funtus, bet vina nesola ka citi pari 200 nedela, tiesam vinai nekas nav jamaksa, tikai japanem kadi 40 funti dzivosanai un viss, ja kadam ir gruta situacija tad zvaniet, +447999365843, pie vinas ir drosi stradat

P

- ------------ 14.08.2010

Thanks!

P pufa 15.08.2010

kur mani koferi?

S Sandro 15.08.2010

40 paundi dziivosanai? Un alga 600 paundi meenesii? Kaut kaa abi cipari visai aizdomiigi:)

D Dīdī 17.08.2010

Droška tie 40ir nedēļā:D

P psss 19.08.2010

tur no 150 paundiem atnem 30 dzivosanai un parejais paliek tev, manuprat tas ir labak neka atbraukt uz kaut kadu darbu, samaksat vel par to un palikt besa!
Katrs izvelas sev labako variantu