www.sudzibas.lv Darbs Par darbu meklēšanu

Darbs - Par darbu meklēšanu

Gāju meklēt darbu, par apkopēju, jo citas vietas ir aiņemtas, vai arī par vēlu, un slēgtas. Pa cik grūti atrast, devos uz vienu kafejnīcu lūgt darbu par pavāri. Bet direktore man atsaka un pasaka man, - "darba nav, un vietu nav, un diezvai būs", nu ziniet, vismaz varēja piedāvāt citu darbu nevis man atteikt tā.

O

E es 25.08.2009

vaitad nesaprati, ka darba nav un nebūs, bet tu vienalga piepisies un kas tu viņiem esi? nekas! un viņiem nav pienākums dot darbu tev

O Oksa 25.08.2009

Kā tev nav kauna? Viņiem ir jādod darbs, ja es to lūdzu, un prasu! Tāpēc kad nedrīkst atteikt man, ja es lūdzu! Tas ir nekaunīgi, un nepiedienīgi, un ja tev kas nepatīk - droši ej nodirsies tualetē!

P pufa 25.08.2009

Uz mūsu tualeti nenāc...

J Jana 26.08.2009

pamēģini aiziet uz vairākām kafejnīcām, varbūt paveiksies.

A Anda 27.08.2009

Gāji par apkopēju, nolēmi, ka var arī par pavāru, bet šie muļķi to nenoverteja!

: :D 28.08.2009

Izklausaas, ka kaada te nav dzirdeejusi par kriizi! Ja neesi pamaniijusi, tad tuukstosiem cilveeku nav darba vietu! Domaa, tu taada vieniigaa esi, kas klaino pa kafejniicaam un kko luudz??? Tagad viss caur pazinaam.. Un veel pastaav taads termins kaa - KONKURENCE!