www.sudzibas.lv Darba meklēšana Latvijā Darba meklēšana Latvijā

Darba meklēšana Latvijā - Darba meklēšana Latvijā

Labdien.
Nereti dzīvē notiek tā, ka mēs kaut, ko zaudējam kaut, ko iegūstam citiem vārdiem sakot mūsu dzīvē notiek pārmaiņas, bet, lai kaut, ko mainītu ir jādot iespēja.
Pēdējā gada laikā meklējot darbu esmu sūtījis entās reizes savu cv, kas nav nekāds tur diži labais, bet nav arī slikts uz tādām vietām, ka rimi, maxima, rīgas satiksme, utml...
Un ziniet neviens uzņēmums pat neuzskata par vajadzību atbildēt kaut gan elementāru e-mail vēstuli ar tekstu "atvainojiet jūs neesat derīgs mums" jau varētu tā kā atbildēt.
Pēc visa šī rodās jautājums, kur, tad ir tie uzņēmumi kuros vajag darbiniekus!?
Kaa rimi, maxima, rīgas satiksme var skatīties acīs cilvēkiem un teikt, kaa viņiem trūkst darbinieki, bet tai pat laikā neuzskata par vajadzību atbildēt cilvēkam!?
P. S. Beidziet cienījamie uzņēmumu vadītāji, tad ņirgāties pa cilvēkiem un skaidri pasakat, ka jūs meklējat "īpašos darbiniekus" jo, ka redzams vienkāršs cilvēks jums neko nenozīmē.

Работяга 13.06.2018

Te ir darbs latviesu coms, var uzzvanit

д Джонни 13.06.2018

Вау! 6 евро в день, да еще и со своим транспортом! Интересно, 300 квадратов - это маленький спортзал, т.е. ровное место без углов, или это типа офиса, со стульями, столами и прочим, и пока все это обогнешь, ушатаешься в дрезину? Бинго! Место работы мечты,энивей...

M Ma42Y 13.06.2018

Ar tavu CV vai konkrēti tevi, ir diezgan nopietnas problēmas, ja pat Maxima un Rimi tevi ignorē.

Bomboklak 13.06.2018

Atkarīgs no tā, kur tu sūti savu CV.
Ja vienkārši uz info e-pastu, tad iespējams neviens pat neatver vaļā saņemto vēstuli, vai tas iekrīt spamā, vai starp saņemtajiem 300 CV mēneša laikā, Tevi neviens neņem vērā.

Rimi ir pieteikšanās caur viņu mājslapas formu, kur dati nonāk uzreiz uz HR nodaļu. Maximai tieši tas pats.

Y YULIK 13.06.2018

Iesaku registreties bezdarbniekos un pie viena ari aiziet uz konsultaciju kaa sastada CV, ka to uzlabot! Pie tam, citreiz ari ir butiska motivacijas vestule. Ka ari foto lai ir sakariigs (nav miglains un nav njemts no sazinkaadiem laikiem)

M Mardusevich 13.06.2018

Pēc pieredzes saku, kaa Maxima, Rimi nevēlās jaunus darbiniekus un tā saucamā viņu reklāma nāciet pie mums strādāt ir feiks ar kuru palīdzību viņi cenšās parādīt sabiedrībai redziet cik mēs labi,

db 13.06.2018

Ja uzskati, ka Latvijai neesi vajadzīgs, tad brauc prom darba meklējumos.