www.sudzibas.lv darba kvalitāte nekvalitatīvs pakalpojums

darba kvalitāte - nekvalitatīvs pakalpojums

Vēlos informēt cilvēkus par nekvalitatīvajiem pakalpojumiem virtuves mēbeļu projektēšanā, izgatavošanā un uzstadīšanā, kurus veic individuālais "meisters" Andris Celmiņš, kas prezentē sevi, ka labu pieredzejošo meisteri. Viņš ir veicis mūsu mājā virtuves mebeļu un iekārtu uzstādīšanu 2015.gada decembrī, pieprasot pirmsapmaksu 100% apmērā, ko arī, diemžēl, apmaksājām. Trīs dienu laikā mēbeles tika uzstādīta, pec kā konstatējam montāža darba defektus - šķības atvilkstnes, nepiestiprinātas apšūves paneļus, kā arī konstatējam, ka skapja durvju mehānisma fiksatori (atspiedēji), kas nodrošina durvju atvēršanu/aizvēršanu un fiksēšanu, nefiksē atvertas durvis, kā rezultātā durvis izgāzās no eņģēm.
Nekavejoties sazinājamies ar " meisteri" , bet saņēmam atbildi, ka labos defektus, kad būs laiks, pēc ka klausuli vairs neceļ. Bijam spiesti papildus ieguldīt naudu lai labot defektus un bojajumus.
Neizmantojiet Andra Celmiņa pakalpojumus!!!

V

S SIA-LatAcrylam 12.01.2024

Andris Celmiņš, 220575-11352, nenorēķinās par saņemtajiem mēbeļu materiāls. Neceļ klausuli un izvairās no saistību nokārtošanas.

SIA LatAcrylam