www.sudzibas.lv Darba deveju attieksme. Nozagts + nesamaksats.

Darba deveju attieksme. - Nozagts + nesamaksats.

Biju stradat tukuma novada - Majas - Kalngale(lasit zemenes) un protams mums teica lai panemam riteni lai pec darba varetu atpusties pie juras, lab mes panjemam riteni, un nostradajam paris dienas. un teicam ka vairs nevaram izsturet, mums atnjema riteni un teica ka kadu citu dienu tiks atvests, labi sakuma domajam ka bus okey,
Aizbraucam atpakalj uz rigu no tukuma ar stopiem un pec paris dienam rakstu kad varu sanjemt savu riteni atpakalj, vinji teica ka ritens ir zagts un lai vershos policija (tukuma ) (Briovibas laukums 19) labi es biju aizbraucis un jautaju vinji teica ka nezina un nekas tads nav bijis, un teica lai pazvanu darbadevejiem,
Ja , es pazvaniju, un teica brauc shurp un savac savu riteni ( Ka es varu atbruakt ja es nezinu kur tas atrodas un pietam ar kajam.)
VInji visulaiku megina iestastit ka tas ir zagts un grib pie sevis paturet un negrib atdot.
Ari algu nesamaksaja ka vajadzetu.
Ko man darit, es pilnigi nezinu, vai policija shada joma varetu palidzet, un dokumentu ritenim ari nav..,.!!! :/ Bet vinsh nav zagts .

Nezinu ari kura sadalja likt sho.

N

Z zaptesburka 10.07.2012

Ir, ir zagts: VIŅI to riteni nozaga TEV. Vismaz man tā izklausās pēc Tevis teiktā. Kādā sakarā vispār tas ritnis tika no Tevis paņemts, un kāpēc nevari to saņemt atpakaļ, kur atstāji?
Labāk jau tiešām aizej uz policiju un pastāsti visu situāciju, pajautā, ko var darīt.

Z zaptesburka 16.07.2012

macbeton, Tu kaut aptuveni zini, ko nozīmē vārdi - deģenerāts, analfabēts, daunis, kropls? Vai vienkārši sarakstīji rindiņā, pat nepiedomājot, ka nedaudz nesakarīgi un neatbilstoši sanāk?

L liepupe 18.07.2012

macbeton noradija kur vina koments liekams

Minesota 18.07.2012

murgs kautkāds

H Hļupik 24.07.2012

Vajag nosaukt to darba devēju vārdu un uzvārdu, lai citi uzmanas.