www.sudzibas.lv Darba alga Neadekvāta darba samaksa

Darba alga - Neadekvāta darba samaksa

Kāpēc Rīgā tā apkrāpj cilvēkus un negrib cilvēcīgas algas maksāt?
Kā tas varbūt, ka Rīgā darot tieši tādu pašu darba maksā divreiz mazāk nekā kādā mazākā pilsētā?
Liekas, ka Rīgas lielie bosi tik uzpelnās uz studentiem, jo zina, ka vienmēr atradīsies kāds, kas strādās un viņiem jau vienalga, ka darbinieki mainās tik viens pēc otra.
Tu ej strādā no rīta līdz vakaram fizisku darbu un beigās par to saņem tikai grašus...protams, citi teiks -maini darbu, bet cik var mainīt, ja katrā darba vietā saskaries ar vienu un to pašu situāciju-necilvēcīgajām algām???
Es varu uz vienas rokas pirkstiem saskaitīt cilvēkus, kas strādājot Rīgā būtu vienā darba vietā nostrādājuši vairākus gadus un būtu apmierināti ar savu darba algu, pārsvarā visi tik domā nomainīt darbu, bet tāpat beigās saprot, ka neko labāku neatradīsi.
Sūdzības pamats ir vienkāršs-vēlos, lai visi uzņēmumu īpašnieki aizdomājas par darbiniekiem kam ar šo mazumiņu jāspēj izdzīvot visu mēnesi.

K