Danija

Nopirku decembra saakumaa ziemas zaabakus veikalaa "Danija" kursh atrodas t/c "Mols", noneesaasju triis meeneshus-- aada izjuka, izstiepaas. Zaabaki saaka izskatiities kaa vecas kaloshas. Kvalitaate zema, ka slaps laiks visas kaajas mitras. Nezinu var buut kaadam citam paveicaas ar shis firmas apaviem. Man nee:(

L Laima 19.07.2010

Pirms 4 gadiem tur nopirku ziemas zābakus pa 80 Ls un vēl joprojām nav izjukuši, lai gan pat vienu brīdi nēsāju diendienā. Man liekas pēdējā laikā vienīgais apavu veikals kur iepērkos. Vienīga nepatīkamā pieredze bija ar vasaras ādas kurpītēm, kuras man kā samirkst lietū, tā nokrāso visas kājas sarkanas.
Patiesībā jau vairums no turienes apaviem kalpo pietiekoši ilgi, ja pareizi kopj (ja vispār kopj) un atbilstoši nēsā.
Mūsdienās jau apavus rada tādus, kas nav paredzēti nēsāšanai katru dienu pusgadu no vietas, jo nav jau vairs tie laiki, kad katram cilvēkam pieder pa vienam melnam bezgaumīgam apavu pārim.

S smaidiigaa 25.10.2010

Intersanti zināt ko darīt cilvēkam, kam tās naudiņas ir tikai tik cik nopirkt šo vienu bezgaumīgo melno apavu pāri un tas pats pēc 3 mēnešu nēsāšanas izjūk???? Laima tu domā ko raksti!! Tagad tieši ir tie laiki! Es personīgi esmu neapmierināta ar Danijas zābaku kvalitāti. Pirms kāda gada nopirku rudens zābakus pa 50 Ls un pēc 3 mēnešu valkāsanas man viņi burtiski izšķīda. Dermantīns nolobījās, rāvējslēdzis izjuka, zoles izjuka. Un es kopu tos zābakus ar visiem mitruma ziturošajiem un vēl sazin kādiem tur līdzekļiem, bet nekā!! Tagad vnk neeju uz to veikalu un viss.Neesmu es tik bagāta lai pirktu 6 gadā zābakus.