Danija

Nopirku decembra saakumaa ziemas zaabakus veikalaa "Danija" kursh atrodas t/c "Mols", noneesaasju triis meeneshus-- aada izjuka, izstiepaas. Zaabaki saaka izskatiities kaa vecas kaloshas. Kvalitaate zema, ka slaps laiks visas kaajas mitras. Nezinu var buut kaadam citam paveicaas ar shis firmas apaviem. Man nee:(

I Ilona 02.05.2003

Man arī tur nepaveicās. Valkāju tur nopirktas puszābakus trešo mēnesi, vienu reizi stupinatorus jau remontēja (labi, ka pec garantijas). Tagad atkal kaut kas ir ar papēdi. Iešu atkal. Cena bija 49,90Ls. Varbūt kaut kur Rīgā tomēr ir labi apavu veikali?

- - 09.03.2004

Tieshi taa!!!!! Arii manis nopirktajiem apaviem peec nedeeljas staigaashanas kaajas bija slapjas - nesu atpakalj - vadiitaaja noleema, ka dos remonteet - tagad saliimeeja. Gaidu naakosho sniega kushshanu,kad izmeegjinaashu vai smeljas uudens atkal iekshaa vai nee. Ja jaa, tad ieshu lamaaties atkal. Vieniigaa vieta, kur neesmu viilusies apavu kvalitaatee ir salons Milano.

Z Zane 03.04.2004

Man gan tas veikals dikti patik, esmu tur nopirkusi daudz apavus un visi ir ideala kvalitate. Vajag tos reizem ari kopt nu iztureties saudzigak

B burkans 07.04.2004

Man jau loti patiik sis veikals, un pardeveejas ir super!!!

O OLGA 27.12.2004

JA 2 GOD POKUPAJU OBUVJ V"DANIJI" I OCENJ DOVOLJNA.BESPLATNOJ HALJAVI NE BIVAET,OBUVJ ZA 50 LS NE ZNACIT,CTO VSE VAM DOLZNI.MI V EVROPE,A OBUVJ DOROZAJET OT ETOGO.!!!!!!!!!! LATVIJA POKA TOLKO TAPKI PROIZVODIT

K kristīne 05.04.2006

T/C ``Mols`` veikalā ``Danija`` strādā tāda gaišmataina pārdevēja - izskatās vecāka par parējām(apm.30 gadi) - ļoti neapmierināta sejas izteiksme un kad es pajautāju par kurpju izmēru viņa teica, ka nav 38 izm., un es palūdzu vai viņa nevar parzvanīt uz pārējiem ``Danija`` veikaliem un pajautāt vai tur ir mans izmērs, tad es aizbrauktu nopirktu, bet viņa vienaldzīgi atbildēja, ka viņiem esot aizliegts zvanīt uz pārējiem veikaliem. Lūk, tā! Bet vai tas reāli var būt? Vadībai taču jādara viss, lai viņu apavus pirktu, bet šeit izskatās, ka viņiem pircēji ir par apgrūtinājumu! Esmu pārliecināta, ka pārdevēja vienkārši negribēja zvanīt - ja to vispār var nosaukt par pārdevēju!!!

A Arvis 25.08.2006

Drausmiga attieksme no pardevajas bija pedejo reizi kad iepirkos saja veikala t/c Mols. Meitene uzprasijas. Neperciet tur neko, ir citi veikali labaki un apkalposhana laipnaka. Vajadzetu kaut ko izdarit lai ta nenotiktu vairs (protams es jau tur vairs neiesu)

V Vita 10.10.2006

Vienīgais nepārāk patīkamais gadījums t/c "mols" danija veikalā bija tas, ka man pārdeva nepareizo apavu izmēru - 38. vietā iedeva 39. Labi, ka pēc pēris nedēļām izdomāju velreiz uzlaikot savu pirkumu. Aiznesu ar visu čeku atpakaļ uz veikalu un bez jebkādām pretenzijām no pārdevēju puses samainīju pret 38.

I ilze 29.05.2008

Pasūdzēties gribēju par Apavu veikala " Danija" T/C Galerija Centrs slikto apkalpošanu 28. maijā. Pardevējas uz manu jautājumu par apaviem paskatījās tā it kā es nezinu ko būtu prasījusi. Veikala vadītāja, kad zvanīju, teica, ka viņas darba laiks ir beidzies (strādā darba dienās no 10.00-16.00) un, ka viņa man nevar palīdzēt. Kā lai normāls, strādājošs cilvēks var aprunāties ar vadītāju????
Katrā ziņā ļoti nepatika attieksme, vai neiešu un citiem arī neiesaku

D devil 29.05.2008

man loti atri noluza papezi zabakiem...murgs, pati par savu naudu remonteju:((

R Ramona 16.03.2009

Ar tiem telefoniem ir tā, ka jūs varat pajautāt pārdevējai vai nevar iedot kādas citas danijas tel. nr. un paši piezvanīt. Vai zinat, cik tādam veikalam būs tel. rēķins, ja katrs pircējs lūgs vai nevar piezvanīt?

Par slapjajām kājām - ja gribat, lai apavi turētos ilgāk, jāpērk kopšanas līdzekļi - ir visādi vaski, pūšamie līdzekļi "pret mitrumu, netīrumiem, sāļiem", krēmi, varbūt piemetiet tos 3ls un paši redzēsiet - apavi kalpos ilgāk, vajag tikai kopt!!!

Un vēl - veikala Danija pārdevējas ir tik pretimnākošas, cik var. Ja klients pats ir pārgriezis ģīmi, tad pārdevējas arī neko nevar palīdzēt, ja klients pat nezin ko vēlas. Zālē ir izlikts viss - skataties, ja kaut kas patīk, pavaicājiet izmēru, ja būs - atnesīs! Tas ir pašām pārdevējām labāk! Dienā, veikalā Danija ienāk apmēram 1000 cilvēku, katrs ar savu raksturu, visiem, atvainojos, nevar izdabāt!!!

N Natalija 06.04.2009

Pilnīgi pikritu kā pardēvejas tur ir vnk.stulbas! Neko nezin, neko nevar normāli pateikt. Es nopirku tur kurpes, atnācu mājas, nu bet sanāca tā kā kurpes ir par lielu. 2 stundas vēlāk atnācu ši veikalā un pateivu kāda man ir problēma. Paradīju čeku, jaunas kurpes prdēveja teica kā neko tagad nevar izdarīt, ka viņa var tikai piedāvāt citu izmēru, īlgi domāja, pateicu ka neiiet man ši te modele, tas viņa teica nu labi, vienīgais mēs varām samainīt pret citu kādu.
(Nezinu kāpēc bet visos veikalos man liekas pat 30 dienu laikā var atgriezt pirkumu un saņem atpakaļ naudu, protams ja tā nav nesāta) Vairs man tājā veialā nekas nepatīka, tad es pajautaju vai tad es nevaru samainīt kāda cita dienā, vina teica ka jā. Es pajautāju Cik īlgā laikā tas varētu būt, tad viņa teica ka nezin, paprasija citai, ta teica kā pusgadu laikā! Jus varat iedomāties??? 2 stundu velāk naudu atgriezt viņi nevar, bet pusgadu garumā var samainit jaunus apavus pret kādiem citiem??? Ļoti šaubos! Pēc tam viņa vel kādas 4 minutes domāja un pateica kā nedeļu laikā tas viss var notikt, ne velāk! Ne kādas starpības starp pusgadu un nedeļu? Vai nē?? Un protams viss tās notika ar stulbas un neapmērinātas sējas izteiksmes!

L Laura 09.06.2009

Visi apavi, ko esmu pirkusi Danija ir vnk lieliski :)
Tur esmu nopirkusi kādus 5 pārus jau. Īpaši labi ir Lorenzo apavi!

L lee 10.06.2009

Man vispār Danijā pirktajiem zābakiem burtiski izšķīda zole:)

L Līga 04.10.2009

Arī man diez gan nelabi sanāca ar DANIJAS apaviem, pirku GC DANIJĀ.
Pagājušā mēneša sākumā nopirku rudens zābaciņus lietainam laikam. Lietainais laiks ir pienācis, ir pagājis nepils mēnesis, bet man zābakam abas zoļu apakšas sadalījās, šorīt gāju uz darbu un pusceļā jau kājas bija izmirkušas, no zeķēm pat ūdeni izgriezu [slēpt]@
Un tagad pats labākais: t/c Domina DANIJA, WAWA un ESTE, kas visi ir zem viena SIA, ir slēgti, nu jau nedēļu. Man, protams, vajag uz GC iet ar tiem zābakiem, bet arī tur veikals aizvērts! tagad nesaprotu ko darīt, vai nu pašai jālabo, kas man izmaksās 8ls+5ls par papēžiem kurus arī jāmaina, vai nu jāpērk jaunus, bet viņiem būtu man pilna summa jāatdod vai jādod citus, jaunus, a tagad dari ko gribi [slēpt]@ goda vārds, dusmas [slēpt]@ un tikai mēnesis ir pagājis, škrobe jau lielāka par to, ka divas dienas jāstaigā ar zābakiem kuriem audums virspusē, un, kā zināms, turpmākajām dienām sola tikai lietu.

A Anete 04.10.2009

Mana arii nepaiveicaas ar kurpeen no Danija.
Nesu atpakal uz veikalu, kur pardeveja rupji pasutija 3majas talak.
Nakoshreiz ierados ar iesniegumu, tad gan taa ar gariem nagiem pienema un pec nedelas atdeva naudu.

A albis 04.10.2009

kAd dānijā ir bijis ''MOLS'' TU AIZEJ IZGULI DZĒRUMU. TĀS KEDAS TU NOPIRKI PA PJANKU UTENĪ.nevajag dzert ja neatceries.

G guntis 21.11.2009

izteikšos elementāri un skaidri...lai idiņi ari saprot! es domāju par tiem kuri te aizstav Danija intereses. Es esmu sašutis, jo esu cilvēks kas kopj sevi un kas man virsū, bet ja nedēļas laika var izjukt apavi pa 60 Ls tas man nav saprotami!
Man būtu jautājums priekšniecibai; "vai viņi ir pilnigi ideoti, vai tikai izliekas?"
Par tadu preci kas izjūk vienas nedēļas laika...vai var dot garantiju uz 2 gadiem?
Un pats stūlbākais ir tas ka saparatu ka mani tie "kropļī" apveda pa stūri, jo garantija tika izsniegta mutiski :D!
Bet tadi jau ir likumi Latvijā...kur vel nožēlojamaku valdību ka ie mums!
Šeit neviens neciena patērētajus!
Būtu ielicis bildi, bet ar foto verki līdzīgas likstas :D Latvija suck...turpmak tikai visu no arzemēm!

K Krista 13.12.2009

Pagaišgad ari nopirku šeot zābakus, un pēc 2 nedēļam staigājot pa sniegu vienkārši paņēma un izjuka. gājām uz veikalu main'
it, apmainija, nācās vēl 15 ls piemaksāt, nostaigāju neilgu laiku ar jaunajiem zābakiem, un šogad paņemu ārā no kastes bes defektiem izgāju ārā mēnesi pastaigāju un atkal izjuka.

Kad gājām pirmos zābakus mainīt pienaca klāt sievietes kas apkalpo klientus un pateica ka tie zābaki nav doimāti staigāšanai mitrā laikā, gribētos zināt ko trad darīt visu cauru gadu ar gumijniekiem staigāat.?

šogad lai tik pamēģina neapmainīt, jo nav iespējams atļauties katru mēnesi jaunus zābakus, ju lūk mitrā laikā nevar staigāt.

A Aneta 04.02.2010

Nopirku pirms divām nedēļām Rīgā Plazā zābakus. Zābaki nebija no lētajiem. 40 Ls! bez atlaidēm vispār 69.99!!!
Tgd viņiem iet nost krāsa [slēpt]@
Visu pareizi kopu, kā man ieteica pārdevēja ar veikalā nopērkamajiem līdzekļiem.
Aizvakar aiznesu atpakaļ zābakus, parādīt vainu un tā, bet man pateica, ka tā ir mana vaina, jo neesmu apavus pareizi kopusi un vispār tie zābaki esot domāti siltam laikam.
Kad pirku man gan neviens neteica, ka apavi (kuriem starpcitu ir silta iekšdaļa) ir domāti SILTAM, sausam laikam.
Labākais tas, ka zābakiem ir divu gadu garantija! Te gan izskatās, ka nav pat divu nedēļu garantija! Un pat ar šo garantiju man viņus nevēlas mainīt.