AtrisinātaDanija Apavu veikals - Slikts serviss

Galerija rīga.
Divas jaunas meitenes, gaišiem matiem.
Ļoti nekaunīgas.
Mērīju apavus ar bērnu - pusaudzi.
Demonstratīvi staigājām pa veikalu pie spoguļiem, jo gribējāt dabūt vismaz kādam otru kāju, citiem izmēru.
Bet nebija ne labdien, nekā.
Abas runāja skaļi par savām personisajām lietām.
Viena, kā izrādās ir vadītāja (sarunājoties, otrai to stāstīja "es vadītāja... ") . Atvainojos, kas tas ir ar tiem jaunajiem fruktiem? Es biju šokā, ka vadītāja ir knapi izdīdzis dīksts un es atvainojos, uzskatu, ka nebija man jājaucas jaunkundzu sarunā.
Aizgāju.

20.02.2019

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Anna Andele 04.04.2019

Paldies par sazināšanos, viss ir atrisināts, apmeklējot Jūs atkārtoti Jūtos priecīga par izmaņām. Paldies!

veesaa007 20.02.2019

Klau- nu ja iesi prom no katra veikala, kur pārdevējas tevi nesagaida ar sarkanu paklāju un šampanieti, tad drīz tā var palikt bez apģērba, ēdiena, skaistuma precēm utt. Ja tik ļoti neveicas tajos veikalos, varbūt tomēr problēma nav pārdevējās?

Ja gribi pēc apkalpošanas justies labi ej nevis uz veikalu ,bet pie ielas meitām! Uz veikalu jāiet pēc preces nevis sajūtām!

Degredants!

WТF 21.02.2019

Cik slimai ir jābūt, lai par tādām lietām sūdzības rakstīt?

really? 21.02.2019

Skaties tik,ka savu bernu-pusaudzi tada pat stila neaudzini, ka tas jaunas pardevejas,tagad mums visa jauna paaudze ir sada "stila"

I ieva_ieva 22.02.2019

Kāda stila? Vai tas, ka pārdevējas savā starpā runāja, norāda, ka ir kāda vaina mūsdienu jaunatnei? Kaut kā netiku pamanījusi, ka būtu minēts- pārdevējas savā starpā runāja lamu vārdiem, apsprieda iepriekšējās dienas ballīti vai kaut ko tml.

A Anna Andele 24.02.2019

Pirmkārt, neiejauciet te manu bērnu!
Otrkārt,kādā vietnē mēs atrodamies? Sūdzību vietnē.
Kāpēc rakstu sūdzību?
Jo mani kaitina un uzskatu,ka ir nepareizi,ka darbinieki nepilda savus darba pienākumus.

Un,atvainojos,bet Jūsu valodas stils nebija saprotams, rezumē - ko gribējāt man pateikt?

T Tr123 22.02.2019

Drîz par sevi varēsi atrast kādu sūdzību, šādi turpinot... Ļoti labi zini par ko ir runa. Tādas kā tevi gaida tvaika iela. Derētu šeit ierakstīt arī tavu vārdu un uzvārdu, lai turpmākie darba devēji zinātu ar ko ir darīšana.

A Anna Andele 24.02.2019

Skaists Jums nikneims "trakā".
Piebildīšu arī Jums,ka šeit ir sūdzību vietne,kur likumiski pēc Latvijas likumdošanas var patērētājs paust savu viedokli,kuru es daru. Es paužu viedokli,jo,manuprāt,darbā ir jāstrādā.
Ja Jūs,savukārt,publicēsiet manu vārdu kā...kā paudāt,uzņēmumiem draudu,Jūs aizskarat pilsoņa tiesības un es Jūs esmu tiesīga sūdzēt tiesā. Vēl...neesam iestādē,kur nozīmē diagnozes.

T Tr123 25.02.2019

Tevi varētu iesūdzēt par svešu cilvēku bilžu zagšanu un izmantošanu savā facebook profilā - kā profila bildi!

T Tr123 25.02.2019

Tad publicē sūdzību kā darbinieks! Nevis izliecies par klientu!

A Anna Andele 09.03.2019

Aicinu Jūs sazināties lūdzu,ar mani personiski. Lūdzu,esmu gatava pārrunāt ar Jums pieņēmu par sevi.