www.sudzibas.lv Danija Apavu veikals Krāpšana, slikts klientu serviss

Danija Apavu veikals - Krāpšana, slikts klientu serviss

Pagājušā gada nogalē Danija veikalā galerija Rīga iegādājos Tommy Hilfiger zābakus, kuri saplīsa pēc 2 mēnešu valkāšanas. Veikals piedāvāja dāvanu kuponu (lieki piebilst - naudu atpakaļ, protams, nē) , pie kam uz doto brīdi kasē neesat tik daudz naudas (eur 135) , lai es nākot vēlāk vai citu dienu kuponam pakaļ. Teicu, ka man būtu izdevīgāk tādā gadījumā šo kuponu saņemt viņu veikalā galerija centrs. Nē, to viņi nevarot nodrošināt. Pēc mana izbrīna par tik neelastīgu servisu, vīzdegunīga pārdevēja pacentās tomēr izrakstīt šo "kuponu" un man izsniegt. Ar to es varot iepirkties visos Danija veikalos. Devos uz Rīga Plaza, tur lielāka izvēle. Izvēlējos 2 apavus. No tiem tikai vienam pārim bija man vajadzīgais izmērs. Teicu, ok, ņemšu šo vienu, tad citā reizē vai citā veikalā varbūt būs mans izmērs. Nē, tā nevarot. Man visa summa esot jāizpērk vienā reizē!
Sazvanījos ar danija vadību. Diemžēl, ne mazākās pretimnākšanas, centieni izlabot savu kļūdu, atrisināt problēmu, ko paši man radījuši. Vienā reizē un viss. Vienīgais, ko varot piedāvāt - pagarināt mistiskā "kupona" termiņu no 3 (!) mēnešiem un 4 (?) .

29.04.2019

I