Dane Spa Salons - Atsauksme!

ATSAUKSME !
Man uzdāvināja kuponu uz šokolādes masāžu Dane Spa Salonā (Citadeles ielā 1A). Protams ka palasīju atsauksmes un sūdzības. Zvanīju pa telefonu lai pieteiktos - administratore bija laipna un atsaucīga. Tā kā neesmu Rīdzeniece - ierados laicīgi. Piedāvāja tēju, laikrakstus, cilvēki laipni. Man patika, ka masierīte Irina ieradās pusstundu pirms seansa (lai nesteidzīgi sagatavotos un noskaņotos) - mierīga, laipna, pizitīvi noskaņota.
Man ļoti patika attieksme, kvalitāte - pieklusināta mūzika, silti dvieļi, silta eļļa un šokolāde (tas aromāts un sajūtas - dievīgas) Nekas netika taupīts.
Man netraucēja tas, ka duša bija blakus kabinetā - tās dažas minutes neietekmēja ne noskaņu, ne kvalitāti.
Masāžas veidi ir dažādi, tāpēc relaksējošo masāžu nevajag jaukt ar ārstniecisko. Šī masāža ir relaksējošā - glāstošā.

G

D Dailis Bezvārdis 27.11.2013

kas tad sunim asti cels, ja ne pats ! Cerams, Tev kā darbiniecei par savu atsauksmi vismaz tēju uzsauca...

M maijamaija 02.12.2013

:D piekrītu Pipsim.

M Murrr 09.04.2014

Jeb kuram salonam bus gan labas, gan sliktas atsauksmes, , , , , Viss ir atkarigs ka klienti maksa, pilnu cenu, vai perk kuponus un gaida par kapeikam pilnu servisu, , , tas ta nekad nenotiek, , , , Maksa normalu cenu, saniem normalu attieksmi, , jeb kura salona, kur cilveki iet pec kuponoiem servis atshkiras no pilna cenas proceduram.Nevajag meklet "haljavu" un tad brinities-"Vai cik viss bija leti"

K KJanis 09.04.2014

Hmmm, tā kā komentētājs Murr komentē tikai sūdzības par šo iestādi, turklāt pie katra ieraksta aktīvi skaidrojot, ka atlaižu kuponi nozīmē nevis atlaidi pakalpojuma cenai, bet gan pazeminātas apjoma vai kvalitātes pakalpojumu, nu tad pieņemu ka komentētājs/-ja ir ar salonu saistīta persona. Biznesa fīča skaidra!
Es teiktu, ka šādiem biznesiem tiešām jāiet apkārt ar līkumu!

M Murrr 13.04.2014

KJanis, smiekligi lasit jusu secinajumus:)))
Visi zina, ka nevar apest kvalitativas vakarinjas no labiem svaigiem produktiem, skaista atmosfera, par 3 eiro(vizuali) ta ari ar parejem pakalpojumiem! Vispar gudram tas nav jaskaidro! Gudram skaidrs, ka pa leto nevar neko dabut augsta limeni, , jeb kuram darbam jabut motivacijai!!! Leta desa nevar but no tiras galas, , , , ja ta jums bus skaidrak:)))Meklet "haljavu" un tad apvainoties?! uz ka???! tikai uz sevim, , , , Tagad kuponi existe tikai ka izdzivoshanas veids saloniem, pakalpojumiem, , , jo profesionalie lizdekli ar ko kliemtiem veic procedurac NU NEVAR MAKSAT KAPEJKAS!!!+arenda ipashniekem un, t, t, , , ja jums butu savs biznes, jeb kads, jus to visu saprastu un nestridetos sheit par to ka perkot pa 3 ero kuponu ir jasagaida lux apkalposhanu, , , tas ir vienkarshi neespejami, , , , viss maksa naudu!;)
Jus ta4u nenakiewt ar pretenzijam, kad perkat kinas apgerbus bode, kas ir lidzigas zimola apgerbiem, bet maksa stipri letak un no sud, , , ga auduma?! Tie ari apgalvo ka smuks krekls tieshi ka Armani, , , , bet gudrs saprot, ka par 10 eiro tas vienkarshi neespejami:))

M Murrr 13.04.2014

un padoms jums kupona milotaiem, , , , - ja nav naudas aiziet uz glaunu salonu, tad samekleiet letaku, bet ari normalu salonu un maksaiet pilnu pakalpojuma cenu taja salona, , , , jo jamaksa pec apkalposhanas, , un ja neptiks gala rezultats, varat nemaksat vai apstridet, vai partaisit, , piemeram ja nepatika matu ieveidoshana, , , , , Skopajs maksa dubulti:)
Labi, vienu reizi vareja cilveks nejaushi nopirkt kuponu un saprast, ka tas nestrada, , , , Bet es appbrinoju tos kas izskraida visus skastumkopshanas salonus perkot kuponus, , , lama un apdirsh, , , bet vienalga nezaude ceribu ka pa leto bus lux servis:))
Katram darbam ir jabut motivacijai un labu pa leto nepiedava!!!(es domaju neviss zemaku cenu, bet kuponus tur ir nolaistas tas cenas uz jeb ko lidz apsurdam)
Ja cilveks kaut bishkinj saedz no biznesa, nekad neuzkersies uz kuponiem, , ,

N neuro 21.05.2014

Biju strādājusi šajā salonā, sākumā viss it ka bija ok, bet tad sākās - vadītājai nepatika tas, ka man ir vairāki klienti, jo tad viņa sāka pati piestrādāt, visu laiku ļaunprātīgi kavēja darba samaksu, izvairījās no sarunām par samaksu un tad palūdza pasēdēt mājās kādu mēnesi, jo it kā klienti nenāk. Es protams uzreiz atradu citu darbu, bet tā Svetlana tā arī neatzvanīja. Par dvieļiem vispār atsevišķs stāsts - vadītāja ekonomēja pat uz veļas pulvera, nopirka to plastmasas mazgāšanas bumbu un ar to lika mazgāt dvieļus no eļļām un šokolādes, nu tas vispār bija ārprāts, dvieļi smirda un bija taukaini pēc mazgāšanas. Tas, ka bija jāiet solārijā uz dušu, tas vēl ir nieks, tur bieži bija tā, ka solārijā kāds sauļojas, kā arī dušā negāja prom ūdens, saremontēt to par pusgadu tā arī nevarēja, tik "kurmi" leja iekšā. Ekonomē pilnīgi uz visa. Kauns bija klientus aicināt.

W wisch 13.01.2015

To Murr.
Klau. Ko tu te D**** par cenu un kvalitāti. Ja Tu piedāvā to pakalpojumu kā ūber krutu, relaksējošu, patīkamu u.t.t. par tām kapeikām, tad VIŅAM TĀDAM ARĪ JĀBŪT. Tā ir tava izvēle kāda būs cena. Patērētājs iegādājas pakalpojumu, un ja Tu s**** pisnesmenis uzrakstīji "Skaistāk" nekā zini, ka varēsi izpildīt, tad tā ir tava problēma un nevis klienta. Ja tu saki, ka kvalitāte atbilstoši cenai, tad tā arī raksti kupona piedāvājumā, ka sūdga masāža, sūdīgā salonā ar nepieredzējušu masieri, neremontētās, pretīgās telpās. Tad arī redzēsim cik daudzi pirks to Tavu "kvalitāti". Atradies "pisnesmenis".

M Murrr 28.07.2015

wisch, Klau un D**** tu runasi ta ar saviem tuviniekiem, kuri tevi ta uzaudzinaja!!! Nav nekam jabut! Cik maksa -tadu kvalitati ari sanem, tas ir visiem skaidrs! Tikaj Lohi cer pa balto velti dabut labu servisu ! Ja tu ej est par letako cenu, tad necer, ka baros ar ikriem, ja veikala ir akcija uz pienu, tad tam pienam tulit beigsies terminsh!
Pats jau biznesa neko neiedz un lien ar saviem jabut!Sedi majas un pats sev mase!:DDD Tas bus tev viss piemeroshak, bus pa leto!)))))

W wisch 12.08.2015

Es pietiekoši saprotu. Tāpēc arī komentēju. Visi cer uz šito izbraukt-ko tad tu gribēji par tādu cenu?VISU, kas tiek piedāvāts...Lūk tā. Ar to arī bizness atšķiras no "pisnesa"... Biznesmenis pakalpojumam cenu liks tā, lai tas atmaksājas un necieš kvalitāte. Pisnesmenis- ka tik nopelnīt... Lūk arī astšķirība...

W wisch 12.08.2015

To Murr.
Plus slikti tev ar likumu un normu pārzināšanu...Ja grib- jebkuru šito lēto, nekvalitatīvo pakalpojumu sniedzēju var paņemt pie dziesmas...tikai tas prasa laiku un pacietību, kas parasti nav tā vērtā.
Un šitādi kreisie bojā visu kopējo fonu un normālu uzņēmējdarbību...
Un ne man, ne kādam citam NAV jārēķinās ar pakalpojuma zemo līmeni, jo zema cena... Vai arī tad jābūt nepārprotamam BRĪDINĀJUMAM par to, ka šī prece ir tik lēta tāpēc, ka...ir s*ds.
P.S. Es nerunāju, es rakstu(ja nu nemani atšķirību), otrkārt neredzu nevienu sliktu vārdu. :D