DAKKO3

Dakko3 ir nepopulara maza firma, kurai ir 2 mazi veikali Dzirnavu un Birznieka upīša ielās. Šajā firmā pirms mēneša iegādājos datoru, aizdomīgi liekas tas, ka veikalā interesējos par iespējām uzreiz uzinstalēt Winows XP, pārdevējs apgalvoja, ka nekādas kreisās versijas neinstalēs, varot tikai oriģinālo par attiecīgu veikala cenu, es protams atteicos un dabūju man vajadzīgo operētājsistēmu citur, bet pārsteigums man bija tad, kad atvedu jauno datoru mājās un ieslēdzu to. Tam bija uzinstalēts ne tikai Windows XP, bet arī vesela rinda citu programmu, kurām tur nevajadzēja būt un problēmas radās tad, kad pēc divam nedēļām šis kreisais Wndows sagāja galīga dirsā (pazuda skaņa un CD roms, nestradā lielākā daļa programmu), protams man tagad naksies pārinstalet Windowsu un pazaudēt visas programmas un failus, kuri man bija datorā.

P Podonok! 16.07.2004

ahtung bla, pidori atakujut !!!

N noname 17.07.2004

???

S sd 17.07.2004

dakko3 losi. no v dannom sluchaje ti sam mudak. tebe toljko v ps2 igratsja i to slozno budet

E Ervins 16.09.2006

Pilnīgs čau! Šim cilvēkam kautkas nav kārtībā ar to ko mēdz saukt par galvu!!! Man mājās ir tetris, varu viņam uzsdāvināt. :)

V Vad 25.01.2007

vot frukt blin :)