DAKKO3

Datoru, protams, var njemt liizingaa. Ljoti zheel, ka viekala darbinieki maz rubii, kas tas taads ir un ko tas piedaavaa... Ok uzraxtiija kaut kaadu papiiriiti un suutiija uz manis izveeleetu banku (LATEKO). Veikalaa man teica, ka banka prasiis 10% pirmo iemaksu un VISS, bet bankaa kuraa arii bija ljoooti nelaipna apkalposhana (shii sieviete knapi saprata, ko es vinjai saku skaidraa latvieshu valodaa), man paskaidroja, ja summa paarsniedz 500Ls tad jaabuut arii droshiibas naudai 9% no pirkuma summas. Esmu students 100Ls uzreiz es dabuut nevaru, taadeelj gaaju atpakalj uz DAKKO3. Ok firmaa man uztaisiija paaris Ls atlaidi, lai salien zem 500. Tagad maksaa 499. Noleemu kaartot Parex bankaa. Atkal mani suuta uz banku... Aizeju, bet tur man pazinjo, ka liizings jaakaarto veikalaa... Besis. Vilkos atpakalj uz DAKKO3. Nu jaa var kaartot veikalaa. Taa kaartoshana ilga 1,5h. Konkreeti noguris un pilniigaa besii ierados maajaas.Naakamajaa dienaa kompi taapat atveda ar gandriiz 1h kaveeshanos un prasiija vai es pats maaceeshot salikt kopaa. Protams, maaku, bet tas ir vinja darbs, ko vinjsh neizdariija.

J Juris 23.08.2006

tas ka tev naudinas nav un japerk prece lizinga nav neviena veikala vaina ka tas process ir besiigs!!!

Z zigy 17.02.2007

man gan viņi uz taisīja ka visu maksājumu sadalīja sešās daļās un pat nevajadzēja neko speciāli kārtot.