Dairis Ābols - jumta darbi - Krāpnieks!

Neiesaku ielaisties nekādās darīšanās ar „jumtu meistaru” Dairi Ābolu (var stādīties priekšā arī ar citu uzvārdu, vecums ap 28 gadi, pārvietojas ar melnu BMW X5). Darbojas pierīgā – Olainē, Olaines novadā, Ķekavas novadā (galvenokārt vasarnīcu un privātmāju rajonos). Piedāvā veikt dažādus jumta darbus kā arī citus būvniecības un remontdarbus. Par šo darboni un viņa strādnieku – dzērāju brigādi ir ļoti daudz sūdzību. Darbi tiek veikti ļoti nekvalitatīvi, neprasmīgi, neiekļaujoties termiņos. Tiek sarēķinātas nepamatoti lielas tāmes ar mērķi, lai iegādātos par daudz būvniecības materiālu un pēc tam tos „pa kluso”aizvestu un notirgotu tālāk vai izmantotu citos objektos. Dairis ir apkrāpis arī daudzus cilvēkus paņemot avansā naudu, bet neveicot norunātos darbus – viņš nozūd un neatbild uz telefona zvaniem un īsziņām.
Nekādā gadījumā neaizdodiet viņam naudu!! Dairis sola naudu atdot maksimālais 3-4 dienu laikā, bet tas nenotiek! Viņš nemitīgi aizbildinās ar dažādām problēmām (salūzusi mašīna, problēmas ar klientiem utt.) un naudu neatdod mēnešiem!
Uzmanieties no viņa, jo Dairis Ābols sākotnēji atstāj par sevi ļoti labu, patīkamu vienkārša un godīga cilvēka iespaidu. Māk ar cilvēkiem kontaktēties viņu valodā. Izstāsta savu grūto dzīvi, kas protams viss ir pilnīgs izdomājums, lai tikai iežēlinātu un iegūtu otra cilvēka uzticību. Neticiet nevienam viņa vārdam un neielaidieties nekādās darīšanās ar viņu!!

0 02.05. 03.07.2017

Vienmēr ir savas taisnības, kā arī netaisnības.
Viena cilvēka vārds, pret otru.
Cilvēki atšķirībā no dzīvniekiem spēj just un mēģināt labot savas kļūdas.
Šis cilvēks, to mēģina darīt. Mums visiem ir tiesības uz šo iespēju...

U uzmininukas 03.07.2017

Vai tik šim cilvēkam nav aizstāvis uzradies vai nu pats Dairis šo raksta. :D Kurā vietā šis cilvēks mēģina labot savas kļūdas? Stāstot visādas pasaciņas jau vismaz 4 mēnešu garumā par to kad beidzot atdos man manu naudu? Viņš tikai turpina un turpina visus vazāt aiz deguna un apkrāpt tālāk! Tādi cilvēki nekad nemainās!

R Revenge 03.08.2017

Pilnigi piekritu. Mainit tadus var tikai ilgi gadi vientuliba un logi restes

L Ligita Freimane 14.11.2017

Piekrītu,lai atdod nabaga pensionāriem naudu ko izkrāpis,Kaunas par tādiem

U uzmininukas 03.07.2017

Foto

S sandrisrolfs 04.07.2017

Nedomaju ka vins seit ko raksta, Un ataisnojas.Ar to nodarbojas vina Jurists,Kurs ir ietekmigakais latvija, pirmaja piecinieka..Nepiemirstat par 271pantu,un tas tiesam strada! Varu pateikt tikai vienu,kadam seit nau ko darit!

U uzmininukas 04.07.2017

Kā tu zini ka viņam tik ietekmīgs jurists?

Domā, ko raksti!
! aizskarošu komentāru autoru atrod policija un sauc pie atbildības.
Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

KRIMINALLIKUMS
157.pants. Neslavas celšana
(1) Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana), -soda ar piespiedu darbu vai ar naudas sodu.
(2) Par neslavas celšanu masu saziņas līdzeklī -soda ar īslaicīgu brīvības atņemšanu vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.
Civillikums
2352.1 Katram ir tiesības prasīt tiesas ceļā atsaukt ziņas, kas aizskar viņa godu un cieņu, ja šādu ziņu izplatītājs nepierāda, ka tās atbilst patiesībai.
Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas izplatītas presē, tad gadījumā, kad tās neatbilst patiesībai, šīs ziņas presē arī jāatsauc. Ja personas godu un cieņu aizskarošās ziņas, kas neatbilst patiesībai, ietvertas dokumentā, šāds dokuments jāapmaina. Citos gadījumos atsaukšanas kārtību nosaka tiesa.
Ja kāds prettiesiski aizskar personas godu un cieņu mutvārdiem, rakstveidā vai ar darbiem, tad viņam jādod atlīdzība (mantiska kompensācija). Atlīdzības apmēru nosaka tiesa.
1635. pantu, kas nosaka, ka "katrs tiesību aizskārums, tas ir, katra pati par sevi neatļauta darbība, kuras rezultātā nodarīts kaitējums (arī morālais kaitējums), dod tiesību cietušajam prasīt apmierinājumu no aizskārēja, ciktāl viņu par šo darbību var vainot. (..) Atlīdzības apmēru par morālo kaitējumu nosaka tiesa pēc sava ieskata, ņemot vērā morālā kaitējuma smagumu un sekas".

N Nezinu_u 04.07.2017

Es ar šo cilvēku sadarbojos jau pusgadu. Nekad nav bijušas problēmas, to plānoju ari darīt turpmāk, darbs ir ātrs un kvalitatīvs. Domāju šeit vairāk pārspīlējums par situāciju kopumā. Viens uzsāk un pārējie danco līdzi. Vai tiešām mīļie cilvēki Jums nav ko darīt?

N no no 12.07.2017

Es ari protu uztaisīt 10 profilus un sevi aizstāvēt ! Tev vecīt cilvēku kolektīvs mainās katru mēnēsi, kad nauda jaizmāksā !

N Nezinu_u 04.07.2017

Aizskarošu komentāru autoru atrod policija un sauc pie atbildības.
Par Krimināllikuma pārkāpumiem draud kriminālatbildība.

KRIMINALLIKUMS
157.pants. Neslavas celšana
Civillikums

P pārdaugava 04.07.2017

Tas, ja slavenais Dairis celtu pret kādu pretprasību par apmelošanu, tas tiešām būtu uzjautrinoši... Dairi, pats raksti,vai tiešām kādu advokātu esi pieņēmis par mūsu naudu un šamā sekretāre te mauc?

A aabbcc 04.07.2017

Nosūtīju Jums ziņu

R ramtairidi 18.07.2017

Vajadzētu atcerēties ka kompensācija var dabūt tikai par nepatiesiem apgalvojumiem + tās apmērs saistās ar apmelotā ienākumiem vai nākotnes projektiem (abiem jābūt pierādāmiem) + tas viss ir jāpierāda tiesas ceļā. Man būtu interesanti uzzināt kādi ir tavi, Dairi oficiālie ienākumi :)

S sudzība.lv 06.07.2017

ATRISINĀTS
Vēlos atvainoties Dairim Ābolam par nepamatotu sūdzību, ko ieliku. Norādot viņa tel.nr. un foto.
mans epasts [slēpt]@gmail.com

Visiem ir tiesības savu dzīvi mainīt, dzīvot tālāk pēc sirdsapziņas. Neviens mēs neesam ideāls. Katrs mēs kļūdāmies...katrs. Lai cilvēks spētu savā dzīvē kaut ko mainīt, ir jābūt iemeslam un iespējai to darīt.

A abcd 06.07.2017

Ko tu te spamo? Nekas NAV ATRISINĀTS! Viņš ir kļūdu pieļāvis? Tiešām? Kļūda var būt viens gadījums, divi... Bet ne jau desmitiem krāpšanas gadījumu vairāku gadu laikā! Viņš gadiem ilgi, mērķtiecīgi un apzināti ir apkrāpis cilvēkus. Kāda atvainošanās? Smieklīgi!

A abcd 06.07.2017

Cietumā sēžot viņam būs iespēja mainīt savu dzīvi, dzīvot tālāk pēc savas sirdsapziņas utt. Varēs kārtīgi visu apdomāt un nožēlot.

Z zaza_za 06.07.2017

Es ar viņu vienmēr varēju vienoties, runājot visu var sarunāt.
Nekad nav bijušas tādas problēmas, kā te tiek uzpūsts. Cilvēki mīļie, ja jau viss ir tik traki kā te raksta, kapēc tad cilvēkiem ar kuriem var atrast normālu valodu visu atrisinat nav bijusi problēma?

L Ligita Freimane 14.11.2017

Beidziet attaisnot zaglus,savairojusies,Dairis ir krāpnieks un zaglis cilvëkus apkrāpis par túkstośiem ,un esmu viena no apkrāptajiem,ceru uz müsu policiju,un Ka vinš sanems nopelnïto sodu

Z zaza_za 06.07.2017

Man rodas sajūta, ka cilvēkiem nav darba, nav ģimenes, ka pietiek laika te sēdēt un katru dienu kaut ko dzejot.
Telefona numuri ir, zvaniet un runājiet ar cilvēku, no muldēšanas jau lietas nerisināsies.

R ramtairidi 18.07.2017

:) simtiem SM un tikpat daudz telefona sarunas + dažas tikšanās uz ielas. Rezultāts - kārtējie solījumi un nekādas tālākās darbības no viņa puses. Nav tā ka prasu visu - vismaz atsāc darbu, bet arī tas nav noticis

N no no 12.07.2017

Tauta atveriet acis visi , ,šie profili ir fake,! Pats autors ir Dairis ĀBOLS, dodu jums 100 %

Vienīgo , kur šeit var apcietināt ir Dairi ābolu!

Krapnieks!

N no no 12.07.2017

Problēma ir atrisināta. Kā izrādās viss šis bija pārpratums savstarpējas nesaprašanās un pārpratumu [slēpt]@inbox.lv

N no no 12.07.2017

Piebilde izrādās ka profili nav fake, jo sazinājos ar vieno admistrātoriem, no tiem profiliem tā ir taisnība!

R Revenge 03.08.2017

Mulkis Tu, samierinajies ar kapeikam un jauniem solijumiem.

R Revenge 03.08.2017

Visi tie ar kuriem vins vienojas ir dazas kapeikas ko atmet. Mani tris cilveki to piedzivoja un katru menesi zvanas un prasa parejo. Es gribu atgut visu un uzreiz.

2 22_22 12.07.2017

Šo cilvēku pazīstu nu jau sesto mēnesi, un tas ko varu pateikt ir, ka viņš sasniegs dzīvē daudz, viena iemesla dēļ, viņš ir izpalīdzīgs un gādīgs cilvēks, Neskatoties uz divējādo uzskatu par šo cilvēku.
Tas, ka cilvēkiem brīžiem nav ko darīt, rakstīt un nedomāt līdzi ir acīmredzams.

C Cacper 20.07.2017

Labvakar.
Noteikti sis cilveks sasniegs daudz sava dzive.Gribetu tikai painformet,ka ir daudz Jurmalas un apkaimes iedzivotaju ,kas gribetu noskaidrot dazus finansialus jautajumus saistitus ar so kungu,sakara ar to tiek iesniegts kolektivs iesniegums policija.Ne mums lemt,prieks tam ir institucijas,kas aizstav savus pilsonus un pienem taisnigus lemumus.

Ar cienu Viesturs

R Revenge 03.08.2017

Sie cilveki jau ir savakusies, es visu kuresu no citas pilsetas.

C Cloudd 16.07.2017

Valdemāra iela 143, korpuss 5, dzīvoklis 45 (3.stāvs). < Atbrauc, pārnakšņo un no rīta aizbrauc. Auto JV-1764.

R Revenge 18.07.2017

Kā ar jums var sazinaties?

G G.Dzelme 05.08.2017

Cloudd, zinu ka esiet labvēlis, kas palidz šeit. Lūdzu privāti atsūtiet ziņu, bez savas identitātes nosauksanas par viņa šī brīža atrašanās vietu.

K Kiwwi 04.06.2018

Dairis Abols - adrese: Vesetas 28-45, kontaktpersona Sannija

R ramtairidi 18.07.2017

Iespējams kādam kaut ko labu ir izdarījis un varbūt kādam pat naudu atdevis, bet man jau gadu tikai sola un sola (vairāki simti sms, vismaz 2x vairāk neatbildētu zvanu utt).
Piekrītu Cloudd, vismazšī adrese tiek uzrādīta no viņa puses.Auto BMW 3xx ar garo pakaļu.
Cik nojaušu darbojas ar juristu lai atrisinātu sāpīgākos jautājumus. Godiīgi - patreiz apriebies tik tālu, ka gribās iesēdināt puisi vai vismaz dabūt reālu apsūdzību krāpšanā. Esmu gatavs uzņemties šefību procesam un daļēji apmaksāt jurista pakalpojumus, ja atradīsies vēl vairāki apkrāptie. Dodiet ziņu personīgi - [slēpt]@gmail.com (ieskatos reizi dienā - ātru atbildi var nesagaidīt)
P.S. darba sekas pieliktajās bildēs - resp kvalitāte maigi izsakoties pieklibo...

R ramtairidi 18.07.2017

Par atrisinātajiem jautājumiem šajā forumā - domāju ka puse no tiem ir feiks, bet ar pusi iespējams ir vienojies.

Ne suda nav vienojies

R Revenge 03.08.2017

Nekas nav labots, nekas nav darits.
Driz bus tiesa.
Ja velies piedalities taja, rakstiet man.

U uzmininukas 03.08.2017

Ka sazinaties ar jums?

[slēpt]@gmail.com

R Revenge 04.08.2017

Vai tiesam tikai pats Dairis man rakstīs?

G G.Dzelme 05.08.2017

Revenge, nosūtīju jums epastu.
Es pievienojos.

Drīz bus jautri :D
Beidzot kāds sak kko darit.

G G.Dzelme 08.08.2017

Rakstiet man, ja ir velme piedalīties šovā!

[slēpt]@inbox.lv

Visiem, kurus minētā persona ir apkrāpusi, lūdzu, rakstiet uz: [slēpt]@inbox.lv
kopīgiem spēkiem pastāv iespēja, ka iebāzīsim šo personu arī aiz restēm. Pašlaik uz uzsākts kriminālprocess un Dairim ir piemērots samērā viegls drošības līdzeklis - dzīvesvietas maiņas paziņošana, bet, lasot, šo visu, ko viņš ir paspējis izdarīt jau šovasar (kriminālprocess ir par pagājušajā vasarā nepadarītu darbu), tad skaidrs, ka viņam būtu ne tikai jāpiemēro šāds drošības līdzeklis, bet arī jāsēž aiz restēm, kamēr tiek savākti visi nepieciešamie pierādījumi par viņa krāpnieciskajām darbībām.

EPASTS - [slēpt]@inbox.lv

L Ligita Freimane 14.11.2017

Jā,mani apkräpa sa gada 27oktobrī Mangalsalā par 250 e ir iesniegts Rigas raj Ziemelu tiesa,bet viss stāv uz vietas,var sazinaties [slēpt]@inbox.lv

L Ligita Freimane 14.11.2017

Varbút atkal jālúdz palïgā beztabú vai degpunktā lai informë cilvëkus par rezultātiem,jo vini ir vienïgie kuriem var lügt palïdzïbu,müsu policija laikam ir bezspēcīga