Dairis Ābols - jumta darbi - Krāpnieks!

Neiesaku ielaisties nekādās darīšanās ar „jumtu meistaru” Dairi Ābolu (var stādīties priekšā arī ar citu uzvārdu, vecums ap 28 gadi, pārvietojas ar melnu BMW X5). Darbojas pierīgā – Olainē, Olaines novadā, Ķekavas novadā (galvenokārt vasarnīcu un privātmāju rajonos). Piedāvā veikt dažādus jumta darbus kā arī citus būvniecības un remontdarbus. Par šo darboni un viņa strādnieku – dzērāju brigādi ir ļoti daudz sūdzību. Darbi tiek veikti ļoti nekvalitatīvi, neprasmīgi, neiekļaujoties termiņos. Tiek sarēķinātas nepamatoti lielas tāmes ar mērķi, lai iegādātos par daudz būvniecības materiālu un pēc tam tos „pa kluso”aizvestu un notirgotu tālāk vai izmantotu citos objektos. Dairis ir apkrāpis arī daudzus cilvēkus paņemot avansā naudu, bet neveicot norunātos darbus – viņš nozūd un neatbild uz telefona zvaniem un īsziņām.
Nekādā gadījumā neaizdodiet viņam naudu!! Dairis sola naudu atdot maksimālais 3-4 dienu laikā, bet tas nenotiek! Viņš nemitīgi aizbildinās ar dažādām problēmām (salūzusi mašīna, problēmas ar klientiem utt.) un naudu neatdod mēnešiem!
Uzmanieties no viņa, jo Dairis Ābols sākotnēji atstāj par sevi ļoti labu, patīkamu vienkārša un godīga cilvēka iespaidu. Māk ar cilvēkiem kontaktēties viņu valodā. Izstāsta savu grūto dzīvi, kas protams viss ir pilnīgs izdomājums, lai tikai iežēlinātu un iegūtu otra cilvēka uzticību. Neticiet nevienam viņa vārdam un neielaidieties nekādās darīšanās ar viņu!!

M Mareme 04.09.2014

Pirms darbošanās runā skaisti, kaut kur pat profesionāli. Jumtam lika pilnīgi nevajadzīgās vietās plānu plāksterīti, kura cena bija labi ja 15 euro, bet par darbu noplēsa 150 euro. Gala rezultāts - jums sāka tecēt daudz stiprāk nekā pirms tam. Istabā bija jāliek spaiņi un bļodas, kas piepildījās ļoti ātri. Sazvanījām atbrauca "brauca pa ausīm" tā ka slikti metās. Protas neko neizdarīja, naudu par neizdarīto darbu arī nav atdevis. Atbrauca īsti jumtu meistari un kārtīgi nosmējās par tik "profesionālu" darbu: tiem plāksterīšiem nav nekāda jēga, uzlikti pilnīgi nevajadzīgi, bet bija cita vaina ko "profesionālais jumtu meistars" pat neredzēja. Jāatdod šis meistariņš ir Valsts ieņēmumu dienestam!!!

K Klinta25 17.11.2014

Sveiki!

Varu piekrist visam rakstītajam par šo cilvēku! Un vienīgais ko vēlētos, lai šis Dairis saņem pēc nopelniem. vai ir kas lietas labā darīts? varbūt ir vēl kāds cietušais??lūdzu rakstiet uz e-pastu [slēpt]@inbox.lv un kopīgi mēs varam panākt, lai Dairis saņem pēc nopelniem

S sudzība.lv 12.06.2017

Klinta, nosūtīju Jums epastu, gaidīšu atbildi

atrakstiet man

A abcd 30.01.2015

Vai ir kādi jaunumi par šo "fruktu"? Vai kāds ir iesniedzis iesniegumu policijā? Būtu interesanti uzzināt.

K Kiwwi 09.03.2017

Dairis Ābols pašlaik dzīvo Kr. Valdemāra ielā 143, korpuss 5, 3. stāvs, dzīvoklis 45, Rīgā.

R rihis. 21.03.2015

Šis cilvēks ne tikai klientus apkrāpj, bet arī darbiniekus - paņem, sasola un pēc padarītā pazūd ar visu naudu!

A abcd 20.07.2015

Mudaks laikam nogājis pagrīdē. Ja nu kādas ir kas zināms par viņu, uzrakstiet - neturiet sveci zem pūra!

T TheNick 21.08.2015

Sveiki... Ir tada lieta, ka tagat Dairis sez pagaidu pirmtiesas izolatora =) ta ka lugums visiem kas par vinja nelegaliem darbiem zina kko vertu, versties policija... rakstit iesniegumu... lai tas zaglis un kraapnieks nosez aiz restem ilgi ilgi...

P paparde22 22.08.2015

Sveiki...nezin vai šis kundziņš sēž izolatorā, jo vēl šodien manā klātbūtnē ar viņu pa telefonu runāja...
Manā gadījumā viņš stādījās priekšā kā Dainis. Kad tika jautāts uzvārds, tad teicās, ka ir Zviedrs. Brauc tik ar darbinieku auto, pats pie stūres šovasar netika redzēts.
Pilnīgi piekrītu, ka viņš ir krāpnieks ar ļoti labu spēju piestāstīt klientiem pilnas ausis.
Saturies, dēliņ, jo ātrāk vai vēlāk tev tiks pēc nopelniem...no soda tu neizmuksi!

atrakstiet man
Tiek vākti pierādījumi un liecinieki, cietušie

J jekabsone 24.08.2015

varbuut varat pateikt konkreti pie kura inspektora javersas? jo tikai iesniegumu uzrakstit kaut kada iecirkni aiznems milzum daudz laika lidz sis iesniegums nonaks lidz pasam vaininiekas un istajam izmekletajam.

J jobcik 16.09.2015

ar kadu auto vins tagad brauc? vai kads var pateikt auto nummuru?

P punkts.lv 22.09.2015

Arī uzrāvos uz šī krāpnieka, telefona numurs, kas tagad ir aktīvs 26067058
nosaucās par Dainis, uz parādzīmes rakstīja uzvārdu Cupers, personas kodu izdomāja uz vietas.

J Jokers 10.04.2016

sitais ska Irija ari daudzus apzaga

N Nora Hovecka 24.04.2016

Mēs ar mammu īrējām istabu 3-istabu dzīvoklī pie viņa Vecmīlgrāvī. No sākuma viņš likās ļoti jauks cilvēks. Viss bija labi līdz vienam brīdim. Viņš paņēma manas mammas pasi, aizgāja un paņēma daudzus kredītus uz viņas vārda, kurus viņa vēljoprojām maksā. Mamma iesniedza policijā iesniegumu. Protams, neviens nelikās ne ziņas par šo gadījumu. Pats Dairis Ābols nozuda, kad ar viņu mēģināja sazināties. Tāpēc ikviens, kas ir saticis vai satiks šo personu, nekādā gadījumā neiesaistieties nekādos naudiskos darījumos un neticiet nevienam viņa vārdam, jo viņš ir melis un krāpnieks!!!
0 0

S sudzība.lv 12.06.2017

sakiet kur tieši tas dzīvoklis atrodas? Vai pirms izīrēšanas uzrādija savus dokumentus?

A Andris Riekstiņš 05.12.2016

Un Tagad Dairis Ābols ir jau ar vienu kāju cietumā!
Būtu pateicīgs visiem, kas man atsūtītu kaut arī neoficālu, bet iesniegumu!
Ļoti gribu lai Dairis sēž un maksimāli ilgi!
Ir uzsākta krimināllieta!!!
5. dec. [slēpt]@inbox.lv

Andri, es Jums aizrakstīju e-pastu. Gaidīšu atbildi

atrakstiet lūdzu man

A Andris Leitlands 29.03.2017

Ir zināma šī jaukā cilvēka dzīvesvieta,interesentus rakstit uz e-pastu- [slēpt]@inbox.lv

M marciks118 09.04.2017

dairis abols. dzivo kr. barona iela 109-231. tel. 20097783

S sudzība.lv 12.06.2017

Lūdzu atsūtiet savu kontaktinfo uz manu epastu es ar Jums sazināšos.

C Cloudd 17.05.2017

dairis ābols pārvietojas ar Renault Clio GV-8029 (beža krāsa)

šobrīd viņš pārvietojas ar BMW 330 JV1764 sudraba krāsā

Lūdzu visiem kam ir informācija par šo personu, lūdzu rakstīt man
Peronas kods, deklarētā adrese un iejauktās personas, man ir daudz informācija uz šo brīdi, nepieciešami ir vēl cietušie lai varētu uzsākt kriminālprocesu.

C Cloudd 18.06.2017

Jā, auto BMW JV-1764 sudraba krāsa, bieži atbrauc pie savas sievas un mazgadīgas meitas, kuri dzīvo Kr. Valdemāra iela 143/5, dzivoklis 45., (sievai pieder dzīvoklis)

E Egoiste123 19.06.2017

Sakiet cik sena ir šī informācija?

A aabbcc 04.07.2017

nosūtīju Jums ziņu

Lūdzu visiem kam ir informācija par šo personu, lūdzu rakstīt man

U uzmininukas 29.06.2017

Ka ar jums var sazinaties? ari apkrapis mani ir.

P pārdaugava 03.07.2017

Labdien,
Labprāt pievienotu savu informāciju un iesniegumu. Lūgums norādīt kādu kontakta informāciju!

L Ligita Freimane 14.11.2017

[slēpt]@inbox.lv arī mani apkrāpa per 250 gaidu policijas rīcību bet viss loti ievelkas,nezinu vai Dairis aiz restëm vai pierādījumu trükuma dël jau atlaists,policija neinformë,varbüt kāds zin ?

foto

aktīvie tel.nr
20097783
24945992
24954817

C Cloudd 20.06.2017

Dairis A ar BMW JV-1764 bija atbraucis pie savas ģimenes š. svētdien. 18.jūnijā 2017.g. ap 18.00. Viņš arī bieži pārvietojas izmantojot TAXI.

U uzmininukas 29.06.2017

Kura vieta tad dzivo vina gimene ar kuru vins tik biezi atrunajas ka esot pie viniem un nevar naudu atdot man?