Dainis Švāģeris "AD Dizains" - nemaksā

Uzmetējs un nemaksātājs -> Dainis Švāģeris SIA "AD Dizains", ir parakstītjis pavadzīmes par piegādātajiem darbiem un materiāliem. Norēķins nav veicis kopš 2013.gada Jūlija/Augusta un kartu reizi kad ir sazvanāms, tad sola tulīt skaitīšu, vakarā skaitīšu un utt. Ir dzirdēts, ka citiem avotiem, ka mēģinājis arī darbiniekus mest, tā ka ja nu kādam sanāk saskarties ar šo tipu, tad nauda pa priekšu un pēc tam darbi.

K kuldiga10 12.10.2015

Mums un vēl bruģētājiem, kas nedēļas laikā paveikuši savu darbu arī nav samaksājis un pilnīgi tādi paši vārdi, ka pārskaitīs uz kontu, pat šobrīd vēl gaidam, jo viņš jau naudu izņēmis jau iepriekš un baro tikai ar solījumiem jau labu laiku.Bet darbu un atalgojumu piedāvā ta kā traks.Pirmās 2 nedēļas maksā godīgi, a pēc tam maksā ar problēmām, pamatojot ka bankai limitu iztērējis piektdienās, vai nav pārskaitījis kāds pasūtītājs.Visi kas lasa iedomājieties ar ko runā un ko viņš sola pirms nokļūst viņa lamatās.Mēs domājam ka neesam pirmie unpēdējie.Lūdzam pievienoties visiem kuri tikuši piekrāpti.