Dainis Bautris - Apmelošana

Nodarbojās ar apmelošanu. Var zvanīt jebkurā laikā.
Situācija ir sekojoša. Sis kungs pasūtīja mājas lapas izstrādi minot, ka iepriekšējais dizaineris ir kaut kur nozudis vai nevēlās to darīt. It kā viņu nevarot sazvanīt.
Mēs ar viņu vienojāmies, ka par darbu tiks samaksāts pie darba nodošanas, bet par šabloniem un moduļiem interneta veikalam, gan būs jāsamaksā, jo viņi tiks pirkti un piesaistīti konkrētam domēnam. Tā kā konkrētu šablona un moduļu latviešu valodā nav visi pārsvarā krievu vai angļu valodā, minimāli lvl valodā viss ir jātulko un jāpārtaisa atbilstoši lv. Kas šim kungam arī tika paskaidrots, darbs prasa ilgāku laiku. Viņš nepārtraukti steidzina, bet pie tam, kad jāatsūta man dati, lai varu piekļūt pie viņa servera viss tiek bremzēts, vai arī, kad reģistrēju viņam hostingu citur, atkal tiek viss bremzēts, bet pie tam tieku nepārtraukti tramdīts un ka viss momentāli jāpabeidz. Kā arī tikām vienojušies ka tas aizņems nedaudz ilgāk laika, bet tiks izdarīts un ka visi moduļi ar licenzēm un šablons, kurus es viņam nopirku glabāsies serverī uz ftp, lai ja nu kas pats var izņemt ārā jebkurā brīdī.
Sākumā viņam tika piedāvāts pašam iegādāties visus moduļus un šablonus, bet tad cena varētu būt dārgāka par 5-20%, bet beigās norunājām ka es to visu izdarīšu. Varu pateikt ka man jūsu šablons un moduļi, kas ir piesaistīti jūsu domēnam nav vajadzīgi!
Tāpēc tagad saprotams kāpēc iepriekšējais dizaineris jums neatbild un negrib ar jums ķēpāties, jo jūs varat zvanīt svētdien pēc 22.00! Ja šis cilvēks meklē mājas lapas izstrādātāju iesaku padomāt pirms sākt ar viņu sadarbību, jo viņš domā ka viņam vajag šodien vai rīt un nesaprot ka visam ir termiņi un nav gatavs maksāt par ātrumu.

Pilna Latvija ar tādiem klauniem, kuri iedomājušies, ka ir "VIP businesman" un visa pasaule nekavējoties apstāsies un griezīsies viņiem vajadzīgajā virzienā. Tajā pašā laikā ir tik "aizņemti", ka pat nejēdz savu bikšu priekšu aiztaisīt. Toties muti atver un bauro pa visu pasauli, ka darbinieku nav, jo par sviestmaizi neviens pie viņa negrib strādāt un turpina čakarēt sadarbības partnerus.