www.sudzibas.lv Dainas kafejnīca izcili slikts serviss, nevīžība pret ēdienu

Dainas Kafejnīca - izcili slikts serviss, nevīžība pret ēdienu

Svētdien -26.05.2019. apmeklējām šo kafejnīcu (divas jaunas lēdijas 3 pieaugušo sabiedrībā). Pasūtījumi tika sajaukti, atnesti haotiskā secībā. Atnes frikadeļu zupiņu, tā vēl nebij izēsta, kad atnesa desertu- Dainu deserts- ķīselis ar biezpienu! Biezpiens ļoti rupjas konsistences ar minimālu putukrējuma piedevu. Man pat gribējās teikt ka tur putukrējuma nav. Bet pēc zupiņas bija pasūtīta kārtainā karbonāde ar dārzenīšiem un kartupelīšiem, kartupelīši šajā porcijā nebija atrodami. Deserts tā arī stāvēja uz galda kamēr apēdu karbonādi. arī tukšie zupas šķivji stāvēja uz galdiņa un neviens tos nenovāca, kamēr paši negājām meklēt kur tad tie tukšie trauki jāliek. otrajā pasūtījumā bija pikantā karbonade ar grilētiem dārzeņiem un šokolādes kūka? lava ar saldējumu (ļoti slikta fondanta imitācija- sakaltis, grabošs keksiņš ar miniatūru saldējuma bumbiņu. Karbināde bija garšīga, strīdu nav bet grilētie dārzenīši gan bija atbaidoši nezinu cik dienas veci. Daži ledusauksti daži karsti. Kamēr ēda karbonādi tā nebij pusē kad bāza virsū desertu. pankūkas ar šokolādi vispār aizmirsa atnest. Trešajai dāmai otro ēdienu vispār aizmirsa atnest, bij jāiet meklēt- būs vai nebūs. Tā nu mēs 5 cilvēki palikām vīlušies un sabojātu pēcpusdienu, kā arī īsti nepaēduši taču kopā samaksājuši gandrīz 60 eiro.
Nevienam neiesaku apmeklēt šo kafejnīcu ar restorāna cenām un izcili zemo servisu.

27.05.2019

Kolta 27.05.2019

5 cilvēku maltīte par 60 eur nu nudien nav restorānu cenu amplitūdā.