Daina kafejnica Ikskile - Slikts serviss

Sveicināti!
Šodien ar ģimeni izlēmam braukt pavakariņot Ikšķile kafejnīca-Dainas. Sakuma atmosfēra līkas pat patīkama bet vilšanos sagādāja darbinieku attieksme pret klientiem. Pasūtījām ēdienu bet jau laikus oficiante brīdināja ka bus jāgaida 40 min . Piekrītam gaidīt un pasūtījām izvēlēto ēdienu. Taču oficiants bija aizmirsis par mūsu sūtījumu kurs līdz galam nebija nodots pavāram. Puisis pasūtīja zupu kopa ar maizīti bet maizi tā ari neatnesa. Bija vislaik jāuzbāžas virsu lai atnestu pasūtīto ēdienu. Otram puisim maizi pat neatnesa. Mamma pasūtīja saldējumu kur oficiante aprakstīja par sastāvdaļām. Ka saldējuma būšot noteikti banāns un vīnogas. Rezultāta mums silto atnesa pirmajiem bet par saldējumu tika aizmirsts.To atnesa pēc stundas un no minētajam sastāvdaļām nebija ne banānu ne vīnogas. Ka ari pasūtīju ķiploku grauzdiņus kurus būtu jāatnes pirms siltaa. Mēs visi bijām paēdusi bet ķiploku grauzdiņus tā ari neatnesa. vai tad grauzdiņi būtu jāgaida vairāk ka stundu? Atkal saucu oficiantu un teicu ka nav atnests pasūtijums. Žēl ka personāls nav apmaitāts līdz galam ka pat nevar atvainoties klientiem par ilgo gaidīšanu. Šķiet ka šajā uzņēmuma klients nav gaidīts. Nevienam neiesaku uz turieni doties ja nevēlaties sabojāt dienu. Vairāk uz turieni nedošos.. Noteikti viņiem jānomaina personāls ja nevēlas klientu sarukumu.