www.sudzibas.lv Dainas kafejnīca DRAUSMĪGS apkalpošanas serviss, ēdienu kvalitāte.

Dainas Kafejnīca - DRAUSMĪGS apkalpošanas serviss, ēdienu kvalitāte.

Katru reizi, apmeklējot kafejnīcu, nākas vilties apkalpošanā, tādēļ, ka pasūtījumus ir jāgaida pārāk ilgi, pat arī, ja zālē atrodas pāris cilvēki, neadekvātas cenas priekš ēdienu izvēles, gan aŗī kvalitātes ziņā, jo ir nācies vilties ar neizceptu gaļu. Nav padomāts par higiēnu, piederumi tiek atnesti netīri, kā arī pats groziņš, kurā liek piederumus. Viesmīles ir nekompatentas savā jomā, elementāri viesmīlības pamati nav zināmi, pasūtītie dzērieni netiek pasniegti 5.min laikā, ēdieni netiek pasniegti vienlaicīgi vairākām personām un tiek sajaukti. Nav skaidrs, kādēļ dzermnaudas tiek ierēķinātas, jo ar tādām briesmīgām apkalpošanas prasmēm, labāk iet uz tirgu zemenes pārdot. Katrā ziņā, nevienam neiesaku apmeklēt šo vietu.

G

Izskatās, ka šīs sūdzības rakstītājam ir tikai kuņģis, toties pilnībā iztrūkst smadzenes. Kurš normāls, ar prātu apveltīts cilvēks regulāri dosies uz vietu, kurā ir "neadekvātas cenas", "Viesmīles ir nekompatentas", "Nav padomāts par higiēnu", "pasūtījumus ir jāgaida pārāk ilgi", un pie visa tā vēl arī slikta ēdiena kvalitāte. Secinājumus par sūdzības rakstītāju varat izdarīt paši, diemžēl tikai šī portāla cenzūra mani attur no dažu, piemērotu epitetu minēšanas.