www.sudzibas.lv Dainas kafejnīca Drausmīga apkalpošana

Dainas Kafejnīca - Drausmīga apkalpošana

Bijām ar ģimeni (es, sieva un divi mazi bērni) uz šo kafeinīcu. Dzērienus pienesa pēc 10 minūtēm no pasūtījuma sākuma.Pirmo ēdienu (uzkodas) pēc 30min no pasūtījuma sākuma.Otro ēdienu 40min no pasūtījuma sākuma.Bērniem ēdiens tika piegādāts ar laiku, kas ir zem jebkuras kritikas - pica vecākajam bērnam (5 gadi) - 1h no pasūtījuma sākuma (!!!). Un to pat ieskaitīja rēķinā - parastā prakse iestādē, kas kaut cik sevi ciena - par šādu kavēšanu - par velti.Jaunākais bērns (gadiņš) savu ēdienu tā arī nesagaidīja - un tas ir normāli ka jau pēc stundas bēbis ārdās, jo nu - cik vēl var!. ... Abu bērnu bija žēl - barojām no sava šķīvja. Turklāt, zāle bija pustukša - trīs klienti mūs neskaitot. Un nevar pienācīgi apkalpot.Beigās - sabojāts noskaņojums.Un šis jau 2. šāds līdzīgs gadījums (pirmoreiz - kad biju ar dēlu - viņam sava pica bija jāsagaida pēdējam - kad visi pārējie,vēlāk par mums ieradušies savas picas jau bija saņēmuši - ~35 min no pasūtījuma sākuma).ja vien šī iestāde nav sazvērējusies pret mums, tad varu piebilst, ka apkalpošana ir šausminoši lēna. Oficiantes ir jaunas, pret savu darbu nihilistiski noskaņotas meitenes, slinkas un nekompetentas - jauc vienkāršus pasūtījumus. Turklāt, arī pavāri jauc pasūtījumus. Pamanīju, ka vietējiem "činiem" pasūtījumu nez kāpēc izpilda 5-10min laikā (smiekli nāca - sajutos, kā padomju laikos).Neiesaku nevienam. "Ieberzīsieties" laika izteiksmē konkrēti.

Papildināts Juris83 04.02.2016

Dainas kafejnīca, Ikšķilē

J

I Ingars Siliņš 04.02.2016

Jā, mēs arī ar ģimeni bijām kafeinīcā Dainas, Ikšķilē, un attieksme bija līdzīga. Apkalpošanas kvalitāte tiešām zema. Nācās ļoti ilgi gaidīt. Tiešām, dīvaini likās tas, ka cilvēki, kas ieradās vēlāk par mums, ātrāk tika pie pasūtījumiem, kamēr mums bija jāturpina gaidīt.