www.sudzibas.lv Dainas kafejnīca Apkalpošanas serviss, atmosfēra

Dainas Kafejnīca - Apkalpošanas serviss, atmosfēra

Atnācām ar draugu ieturēt maltīti, kafejnīcā Dainas, Ikšķilē.
Pasūtījumu pieņēma varētu teikt labi. Nevar teikt, ka šie ir viesmīli, bet gan vietējie studentiņi, kuriem pa vasaru nav ko darit. Līmenis ir ļoti zems.
Bet pasūtīto ēdienu gaidījām 40 minūtes. Gaidot pasūtījumu, bijām jau gatavi iet prom. Manuprāt viesmīļiem ir jāuztur kārtība, ne tikai savā darba vietā(bārs, virtuve), bet arī tirdzniecības zālē. Jo pie šādas atmosfēras īpaši nepatīk uzkavēties.
Pie cita galdiņa liels vīru pulciņš lamājās, skaļi bļaustās, un apkārt cilvēki arī izskatījās neapmierināti.
Tad nu pagāja 40min un atnesa ēdienu, kurš nebija līdz galam uzlikts. Bija jāiet un jāprasa kur ir pārējās sastāvdaļas. Tas liek domāt, ka šī vieta ir pārvērtusies par bedri.