Daina Zagorska uzmanīties no viņas - Krāpniece

Daina Zagorska no Tukuma atkal meklējas interneta Facebook iepazīšanās un otrā pusē.lv esiet uzmanīgi jo cilvēks ir ar psihiskiem traucējumiem, un pilna ar veneriskam slimībām, jūs aplipinās un uztaisīs par vainīgo un draudēs, dzīvo Tukuma bet apgrozās Jurmala-Rīga-Jelgava-Tukums.

J

G Gulbenietis 20.11.2021

Autors, droši vien, ar savu labo roku ņemoties, jau nesaprot ne dienu, ne nakti :D

I ilrgjefiho 21.11.2021

Gulbenes baurs kā vienmēr savā repertuārā

A anse22 21.11.2021

Gulbenietis spriežot pēc tava teksta vai nu tirliņš vai nu lauķis kas pats spēlējas ar roku :)))) bet par to Dainu es jau lasīju Facebook atsauksmes kādus mēnešus trīs atpakaļ, arī kaut kas bija kā aplipinaja kaut kādu Džeku ar kaut ko

G Gulbenietis 21.11.2021

Skaidrs, tuti fruti sacepis daudz profilus. Vienalga sūdzība ir nesmuka. Nav labi par meiteni tā izteikties. Visi jaunumā vieglas baļačkas pieķer :D.

A anse22 21.11.2021

Nu spriežot pēc taviem komentāriem it visur, un kā tu te tagad raksti, izskatās ka pats arī apvainoji to meiteni ja jau tik gudri raksti un piedalies diskusijā :))))))

G Gulbenietis 22.11.2021

Anse tutifrutija, cik tev gadu? Es vai nu rakstu nopietni, vai troļļoju lohus. Tā kā, izņemot pingvīnu un vēl dažiem pacikiem, te tusējas daudz lidla banāngalvu. tad sanāk pārsvarā tikai troļļot. Kas ir studējis, kaut nedaudz, psiholoģiju, sapratīs, ka izskaitļot Jūs ir ļoti viegli.

D Deons Vestī 23.12.2021

Nabaga autors nespēj pārdzīvot atraidīšanu,
Bet nu lai vai kā, psihiski slims ir tas, kas savā bērna māti var tā no...