Daina Zagorska uzmanīties no viņas - Krāpniece

Daina Zagorska no Tukuma atkal meklējas interneta Facebook iepazīšanās un otrā pusē.lv esiet uzmanīgi jo cilvēks ir ar psihiskiem traucējumiem, un pilna ar veneriskam slimībām, jūs aplipinās un uztaisīs par vainīgo un draudēs, dzīvo Tukuma bet apgrozās Jurmala-Rīga-Jelgava-Tukums.

J

G Gulbenietis 20.11.2021

Autors, droši vien, ar savu labo roku ņemoties, jau nesaprot ne dienu, ne nakti :D

I ilrgjefiho 21.11.2021

Gulbenes baurs kā vienmēr savā repertuārā

A anse22 21.11.2021

Gulbenietis spriežot pēc tava teksta vai nu tirliņš vai nu lauķis kas pats spēlējas ar roku :)))) bet par to Dainu es jau lasīju Facebook atsauksmes kādus mēnešus trīs atpakaļ, arī kaut kas bija kā aplipinaja kaut kādu Džeku ar kaut ko

G Gulbenietis 21.11.2021

Skaidrs, tuti fruti sacepis daudz profilus. Vienalga sūdzība ir nesmuka. Nav labi par meiteni tā izteikties. Visi jaunumā vieglas baļačkas pieķer :D.

L Latviete123 27.03.2022

Tas viss ir fake. Daina Zagorska ne tuvu nav tāda kāda te tiek pasniegta. Autors ir bijušais čalis Dainai,turklāt meitas tēvs. Nespēj pieņemt ka Daina nevelas dzivot ar viņu ( tieši viņa btiesmīga rakstura dēl) tapec vazā meiteni pa visadam sudzībam un nomelno. Neskatoties uz to ka ir kopiga meita un ka visas drazas bus jaklausas ari meitai no draugiem. Čalis be, pautiem. Nespej pienemt atteikumu tapec cepjās. Pasam ir jaunas attiecibas bet nelauj dzivot citiem

D Dens dens 18.06.2022

Daina tu pati saprati ko tu uzrakstiji?! Lasot to murgu man smiekli naca :))))) tu ļoti labi zini kas to sudzibu uzrakstija bet savu draugu radu priekša tu taisi no manis tadu briesmoni jo to cilveku tu nezinu, tikai vardu un vis. tu 2 gadus atpakaļ no ta cilveka kas uzrakstija sudzibu dabuji slimibu, aplipinaji mani ( ir analizes un datumi) un noteikti vel kadu, un slepies ka žurka majas pat numuru nomainiji, un ja es butu tads terors tu jau sen uz manim iesniegumus policija drukatu zinot tevi, es tevi jau sen neredzeju un redzet negribu tu pat meitu jau sen pret mani uzkudiji tapec es ari meitu neredzu. Un katru vardu es varu pieradit nevis ka tu rakstitu pasakas! Pec visiem taviem tekstiem jau var pateikt ka sudziba ir patiesa ka tu te pataisi visus par vainigiem. Un cik esmu tev palidzejis un izpalidzeju un tu mani nomelno, tev kauna vispar nava Daina! Vel bus kadi raksti no tavas puses mes runasim cita vieta tu mani zini! Labak sazinies ar saita administraciju un centies to murgu izdzest nevis pasakas raksti! Ja vajag palidzibu lai izdzest padod ziņu, ko izdomasim.

D Dens dens 18.06.2022

Par komplimentu ( čalis) paldies :)))

A anse22 21.11.2021

Nu spriežot pēc taviem komentāriem it visur, un kā tu te tagad raksti, izskatās ka pats arī apvainoji to meiteni ja jau tik gudri raksti un piedalies diskusijā :))))))

G Gulbenietis 22.11.2021

Anse tutifrutija, cik tev gadu? Es vai nu rakstu nopietni, vai troļļoju lohus. Tā kā, izņemot pingvīnu un vēl dažiem pacikiem, te tusējas daudz lidla banāngalvu. tad sanāk pārsvarā tikai troļļot. Kas ir studējis, kaut nedaudz, psiholoģiju, sapratīs, ka izskaitļot Jūs ir ļoti viegli.

D Deons Vestī 23.12.2021

Nabaga autors nespēj pārdzīvot atraidīšanu,
Bet nu lai vai kā, psihiski slims ir tas, kas savā bērna māti var tā no...

D Dens36 27.02.2022

Daina par kadu atraidišanu iet runa?!
Autors malacis 100% taisnibu uzrakstija, pats izgaju caur to visu, cilvejam problemas gan ar galvu gan ar intelektu.

L Latviete123 27.03.2022

Vienigais kam problemas ar galvu un intalektu ir posta autors. Nespej samierinaties ka Daina pārstāja laut sevi mīdīt kājam

D Dens dens 19.06.2022

Daina tu pati saprati ko tu uzrakstiji?! Lasot to murgu man smiekli naca :))))) tu ļoti labi zini kas to sudzibu uzrakstija bet savu draugu radu priekša tu taisi no manis tadu briesmoni jo tam cilvekam tu pat iepiksteties nevari ka tevi noliks atri pie vietas un to tu ari ļoti labi saproti!. tu 2 gadus atpakaļ no ta cilveka kas uzrakstija sudzibu dabuji slimibu, aplipinaji mani ( ir analizes un datumi) un noteikti vel kadu, un slepies ka žurka majas pat numuru nomainiji, un ja es butu tads terors tu jau sen uz manim iesniegumus policija drukatu zinot tevi, es tevi jau sen neredzeju un redzet negribu tu pat meitu jau sen pret mani uzkudiji tapec es ari meitu neredzu. Un katru vardu es varu pieradit nevis ka tu rakstitu pasakas! Pec visiem taviem tekstiem jau var pateikt ka sudziba ir patiesa ka tu te pataisi visus par vainigiem. Un cik esmu tev palidzejis un izpalidzeju un tu mani nomelno, tev kauna vispar nava Daina! Vel bus kadi raksti no tavas puses mes runasim cita vieta tu mani zini! Labak sazinies ar saita administraciju un centies to murgu izdzest nevis pasakas raksti!

I Ivisss 24.06.2022

A viņai tik daudz pratiņa nava lai sazinaties ar administraciju vai meiĝinat ko labot, mes viņu jau sen par Divainiti saucam, viņam tik prot staigat un priekšniecei sudzeties, vai aiz muguras aprunat. Un pec rakstita jau var redzet kas ta Daina par cilveku patiesiba ir.

Sūdzība ir nepatiesa

K KAPTEINIS REINIS 02.04.2023

Nav dūmu bez uguns. Gan jau kaut kur pa vidu ir patiesība.

I iviss 13.06.2022

Dainu Zagorsku pazīstu (strādājam kopā) tāda dīvaina, divposiga meitene no laukiem, un kā viņai pielūdzēji netrūkst tas gan jo reģistrēta visos iepazīšanās portālos , tāpēc nav brīnums kas tā ir taisnība! Bērnu žēl, kā jāredz to visu...

L Latviete123 13.06.2022

Ka tik ne tā😁 ne sūda neesi vinas kolēģis vai kolēģe. Kolektīvs vinas darba ir neliels un visiem ar vinu ir labas pat loti labas attiecibas. Tapec neviens neko tadu par vinu rakstit negrasītos. Fake komentars,tapec vērā neņemams

I Ivisss 24.06.2022

Kolektivs neliels tas gan, un cilveki viens otru pazist jo visi gandriz ir vietejie. Ka raksta Daina te komentarus to var redzet, savu slaveno džemperi Latviete un austiņas ausi uzvelc un padoma par dzivi! 40 gadi bet prats un uzvediba ka idiotei! Tagad saprotu kapec ilgi neviens tevi necieš.

A anse22 15.06.2022

Nu vesela santa barbara :P viņa ir slikta, viņš ir slikts, realitate vajag risinat problemas nevis šeit, jo dumi bez uguns nava, tatad abi vainigi, varbut satikties izrunat visu un pielikt punktu, tomer berns jums ir cik izlasiju pec komentariem

L Latvieta321 18.07.2023

Kadu slaveno džemperi? Kadas austiņas?

K KAPTEINIS REINIS 18.07.2023

Kas notiek te? Vieni meli!