www.sudzibas.lv Daina Priedniece PARADU PIEDZINēJI

Tiesas izpildītājs! - PARADU PIEDZINēJI

Gadus trīs atpakaļ,man uz darba vietu atnāca izziņa-ka par labu Andrim Sladzam japarskaita procenti no manas algas. Tika nobloķeti konti. Kad griezos pie viņa,tad viņi man nespēja uzrādīt un paskaidrot KAM UN PAR KO esmu parādā! Bet pieprasija nomaksāt parādu kurš uz to laiku bija 400ls pāri. Es nemaksāju,jo neuzskatu pareizi maksāt kādam-kurš nespēj man uzrādīt par ko man jāmaksā. Bij miers un klusums. Tagad zinu,ka uz darba vietu atkal atnākusi vēstule.
Cik zinu likumus,tad viņiem nav tiesību informēt 3 personas. Kā ir patiesība? Un vai tad tagad katrs var sutit uz darbu zinas,man nepaskaidrojot par ko esmu parada un es tik maksāšu?

Z ziilaans1 02.03.2012

Norēkties par šitiem komentētājiem ;)))))

M Mārīte Zvejniece 10.03.2012

Nezinu kas par cilvēku ir TI Andris Sladzs, jo klātienē nepazīstu, bet pazīstu viņa alkatību pēc naudas. A.S. apzināti uzpūš sev algu, ko atņem vecam, vientuļam trūcīgam pensionāram, bloķējot vienīgo iztikas līdzekļi-PENSIJU. Cilvēkam nav ko ēst, ne ar ko apmaksāt īri, ne nopirkt briketes. Par slimnīcu un operāciju kas bija janvārī nav ko samaksāt, pēc gada paredzēta otra operācija, protams ja izdzīvos! Cilvēks šoka iespaidā jau mēģināja izdarīt pašnāvību. A.S. pie nabaga nemaz neierodās personiski, ne sūta kādus paziņojumus, viņam vieglāk nosūtīt uz banku vēstuli, lai banka dara netīro darbu, banka neuzrāda nekādu dokumentu, tikai pasaka ka apķīlāta pensija. Kā tāds bezsirdis var strādāt! Lai ņem žuļikiem nost(droši bail ka nedabū pa pliko pauri)bet nabagu, vecu cilvēku gan droši var aptīrīt, par sekām...A.S.pie kājas. Kauns ka var apzagt mati, vecmāmiņu!

J Jautājums 10.03.2012

Vai tad pirms pie lietas ķeras tiesu izpildītājs, nav jābūt tiesai? tad seko tiesas lēmums! Ja nav tiesas, tad jau jebkurš (īpaši mūsu tehnoloģiju laikmetā) var viltot dokumentus un no kāda piedzīt kaut kādu mistisku parādu...

M Maksims 18.06.2012

Paskakaties labāk vīņa amatpersonas deklarācijā. Pagājušo gadu vien A.S. nopelnījis ap 270.000 latu - vairāk nekā valsts prezidents.

P Péteris Antons 03.05.2016

Man jamaksa bija tiesas izdevumi ko pa dalam maksaju,bet nauda pazudusi.Tagad tiesas izpilditaja Parsla Berzina ietur no manas minimalas algas.Dzivoju viens ar delu.Vai vina ir tiesiga ieturet no minimalas algas naudu?Ar cienu Peteris!

R Raimonds Beņķis 20.03.2021

Priekš tam ir Latvijas zvērināto Tiesu izpildītāju padome , kur visu naudu var dabūt atpakaļ , Neadbild D. Priedniece griežaties ar sūdzību Zvērināto Tiesu izpildītāju padomē vai Tieslietu ministrijā pie Bordāna , Visu dabūs atpakaļ līdz pēdējam centam . Nepalīdz Tur tad Eiropas cilvēk tiesību Tiesā kur vēl Priedniece dabūs samaksāt kompensāciju no savas kabatas 25 tūkstoši . Tikai tā un vairāk ne kā !