www.sudzibas.lv Daina Priedniece Не отвечает на просьбы и вопросы, вне зоны доступа

Daina Priedniece - Не отвечает на просьбы и вопросы, вне зоны доступа

Такое впечатление, что Дайна Приедниеце какой-то фэйк, вымышленное лицо. До неё невозможно дозвониться, на эл. Почту не отвечает. Как-то странно всё...
Мой счёт арестован, в декабре получила пособие по болезни, в конце года vsaa решили сделать подарок и прислали последний начисленный больничный, хотя я рассчитывала получить его в январе (он и должен был так прийти)
сумму больничного в размере 225,87 банк снял и перечислил госпоже приедниеце т. К доход в декабре составил 500 евро. Я обратилась к ней с просьбой о возврате этой суммы обратно, т. К. Это пособие по болезни является единственным моим доходом на январь месяц, в противном случае, мне не за что питаться и оплатить квартплату. Написала два письма на эл. Адрес, предложили звонить в офис. Но там ответил клерк вместо нее и предложил написать заявление и приложить выписку со счёта. Я всё это сделала в тот же день, но никакой реакции от госпожи приедниеце не последовало и ответа я тоже никакого не получила.

07.01.2022

D Dontkillmyvibe 07.01.2022

Priedniece ir sen slavena ar saviem gājieniem, bet taisnība šoreiz ir viņas pusē. Vajadzēja slimības lapu vēlāk iesniegt. Parāds nav brālis.

G Gulbenietis 07.01.2022

Piekrītu. Bija vēl raksts, ka līdz 5 k parādus privātajiem kaut kādiem atlaidīs. Vieni dzīvo godīgi, atliek katru kapeiku un lieto vnk telefonu. Citi kredītā ņem jaunākos aifonus vecus ņedarožņikus un ego ceļ augstumos. Trūcīgie tā arī dzīvo ar vnk telefonu un bez vijiboniem. Bet tiem ar aifoniem vnk atlaidīs kredītus. Kur godīgums? It kā neesmu nevienā no šīm grupām, bet tiem ar aifoniem vienmēr esmu aizrādījis, lai labāk bērnam norm drēbes nopērk un pusdienu naudu iedod..

A Ants 07.01.2022

Žēl, ka cilvēks dzīvo Latvijā, bet nespēj iemācīties valsts valodu, komunicē tikai kaimiņu valsts valodā. Valsti un tautu neciena, bet naudu grib no tās dabūt. Un žēl, ka nevar visu saprast, varbūt varētu kaut ko ieteikt. Taču translatoru arī netaisos izmantot. Tā ka rakstiet tik droši svešvalodā un neviens jums neko nepalīdzēs, jo tas nav mūsu pienākums, zināt kaimiņvalsts valodas, kad jūs tajā pat laikā nevēlaties zināt tās valsts valodu, kurā dzīvojat. Diez vai mēs varētu Krievijas portālos rakstīt latviski, uzreiz nosauktu par fašistiem.

MURAKAMI 08.01.2022

Es p*st sūd*s, naciks. Mātei sveicienus! Vakara pusē atbraukšu pārnakšņot!

Good Intentions 08.01.2022

@Ants No kuras glubinkas izlīdi? Ja, kas šai saitei ir krievu valodas versija.

S Spuris 09.06.2022

Žēl,ka tāds stulbenis kā tu nespēj iedomāties,ka varbūt cilvēks prot latviski rakstīt,taču tas nebūtu tik raiti.Zinu daudz slāvus ,kuri lieliski runā latviski.Un starp citu vel kādās divās svešvalodās.Tev ākst diez vai to saprast.Žēl arī ,ka tu idiņ pat savā dzimtajā valodā raksti neīsti sakarīgi pieļaujot kļūdas.Rakstīt latviski var jebkuras valsts websaitos,taču diez vai jau kāds zinās kas tā par valodu.

Good Intentions 08.01.2022

Man personīgi vispār vienalga, kāda valodā runā, ja neuzmācās. Man daudzi krieviski runājoši +/- vairāk vai mazāk māk runāt latviski un ir kuri zin tikai dažus vārdus, bet arī tur vai nu vecums, vai nu lepnums, kad lielāko daļu krieviski runājošo uzmeta pārmaiņa laikos. Un viennozīmīgi tu runāsi vai rakstīsi valodā, kura tev ir ērtāk.