www.sudzibas.lv Daina Priedniece Rupja likumpārkāpšana

Daina Priedniece - Rupja likumpārkāpšana

1. Zti Daina Priedniecē rupji pārkāpj Latvijas likumdošanu. Civilprocesa likuma 596. Punktu, jo veica piedziņu summām pret kurām piedziņu nedrīkst veikt. Pilnība visu naudu noņēma no konta atstājot bez iztikas līdzekļiem.
2. Tika nosūtīti visi dokumenti, kurus šī persona prasīja, arī ieskaitot konta izdrukas, taču viņa ignorē visu. Nauda atgriezta netiek, uz jautājumiem arī neatbild. Zvanīt nav jēgas nekādas - klausule celta netiek nekad. Tieši otrādi nomet regulāri. Uz e-pastu neatbildi. Šie ir visi pieradījumi, ka daina priedniece saprot vismaz to, ka ir pārkāpusi n-tas reizes likumus.
3. Tāpat viņu piesedz viņas pašu kantoris - Latvijas zvērinātu tiesu izpildītāju asociācija. www.lzti.lv kopā ar Latvijas zvērinātu tiesu izpildītāju padomes direktores pienākumu izpildītāju - Elīnu avotu priekšgalā. Elīna avota neko nezin, ne par ko neatbild, elementāras atbildes arī nezin. Acīmredzot arī palīgskolu nav beigusi kopa ar savu družku dainu priednieci.
4. Par cik viņai (d. Priedniecei) laikam ir vienalga, ka pārkāpj likumus, ka arī cik redzams šajā vietnē viņa dara regulāri pārkāpjot gan likumus gan krāpjoties tiks ierosināta lieta tiesā.
5. Vēlos arī piebilst, ka tie parazīti zti visi ir psiholoģiski nelīdzsvarotās personas, bez izglītības, bez profesijām. Zti amatu var apgūt jeburš alkašs, vajag tikai dažus kursa nodarbības apmeklēt un pēc tam dažus gadus būt tādam pat dīkdienim - parazītam zti par ''ieročnesēju''. Cerams, ka kādreiz Latvijas likumīgas tiesas sāks sēdināt viņus aiz restēm par likumpārkāpumiem, varbūt tad kas mainīsies.

23.03.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Komentāri (3)

I ilrgjefiho 23.03.2021

Lai tos neliešus sāktu sēdināt, sākumā bauriem jābeidz atbalstīt bordānveidīgos kangarus

S Spuris 24.03.2021

Ta viņus liņčot vienkārši vajag.Ne velti tie izpildītāji nekur nezīmējas,jo nevar .Stulba dzīve četrās sienās un priecaties par to ka kādus ir atstājuši bez naudām. Tie ZTI ir tiešām skolu nebeiguši ,atpalikuši lielākā daļa alkanavtu un narkomānu vecāku rezultāts.

M Marisu1975 04.04.2022

Man arī un beigās uz telefonu neatbild

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes