www.sudzibas.lv Daina Priedniece Pārsteidzoša nekaunība

Daina Priedniece - Pārsteidzoša nekaunība

Pārsteidz fakts: ka zvērinātā tiesu izpildītāja Daina Priedniece. Bez paskaidrojumiem, vai mēģinājumiem sazināties un pēc neatbildēšanas uz e-pastiem, pēc mēneša - pati var noņemt naudu no bankas konta.
Mani nepārsteidz pat fakts, ka noņemti tikai 2,5 reizes lielāka summa par sākotnējo automašīnas parkinga sodu (jo viss pārējais ir tiesu izpildītājas “izmaksas” un piedzīšanas izdevumi) , bet gan tas, cik viegli un ātri bankas - šajā gadījumā Swedbanka, nodot informāciju citiem, neziņojot man, pat ja tie citi ir tiesu izpildītāji.
Vai tikai man rodas nepatīkama sajūta, ka viss kas liekas ir tavs, nav nemaz tavs un naudas noņemšanas process ir kļuvis tik viegls, ka neviens neuzdot nekādus jautājumus, par likumību, privātīpašumu (naudas izteiksmē) , vai nemaz nekomunicējot, paši dara ko grib.?

07.11.2022

T taisnibascinitajs3 07.11.2022

Un parkins sods arī Jums bija nepamatoti uzlikts vēl teiksiet.

E Edgars Puncul 07.11.2022

Es atkārtošos priekš “taisnības cīnītāja trīs”😅🤌

Tas kam es nepiekrītu:
1) informācijas apmaiņai, starp banku un citām personām, bez manis informēšanas
2) par cita cilvēka vienpersonisku izlemšanu, par maniem naudas līdzekļiem un piekļūšanu pie tiem, bez tiesas lēmuma
3) par “izmaksām” kas pārsniedz soda apmēru.

O Outlet56 08.11.2022

Ja naudu nonem tiesas izpilditajs tad tuesa ju bija,vnk bez Jums.par parejo piekritu-nekad nebridina,nejauta,nemegina sazinaties ne zti ne banka bet uzreiz bloks un nauda aizlido,ka var ta rikoties ja piem.ta cilvekam pedrja nauda iztikai.un protams zti alga kuru jamaksa sanak cilvekam no kura tiek piedzits parads...