www.sudzibas.lv Daina Priedniece No bankas konta tiek noņemta nauda bez atļaujas

Daina Priedniece - No bankas konta tiek noņemta nauda bez atļaujas

Sveiki. Šorīt iegāju internetbankā un skatos, - 10€ daina Priedniece rīkojuma pieņemšana izpildei. Kur tā daina sastopama? Vēlētos aprunāties mierīgā ceļā lai atgrieztu naudu. Es noprotu ka te ir vēl pāris desmiti cilvēku kas ir neizpratnē par šiem izgājiemiem. Lūgums sazināties ar mani ja kādam ir vairāk info par šo "sievieti"..

29.10.2020

Ivo 29.10.2020

Daina Priedniece ir LZTI, viņiem atļauju, ja ir bijusi tiesa, kuru pats savas neuzmanības dēļ esiet palaidis garām, sazinaties ar viņu un noskaidrojiet iemeslu - links augstāk.

T Taisnīgums99 29.10.2020

daina ir briesmiga, bet tos 10eur shaja gadijuma no jums panjeema banka saskanjaa ar savu cenraadi, pats bijaat tam piekritis taa ke nevajag Aivar melot.

Ivo 30.10.2020

Jā pilnīga taisnība, par šo ļoti "interesanto" momentu pavisam biju aizmirsis, es Citadelē verot vaļā kontu, saskaņoju izmaiņas līgumā un izslēdzu šo punktu ārā no "pakalpojumiem" man kā nevajadzīgu.
Bankas jau arī šājā ziņā mega hitrožopi, mol pakalpojumi pēc cenrāža ar kaudzi cilvēkam nevajadzīgu lietu.