www.sudzibas.lv Daina Priedniece Neatstā iztikas minimumu ar tiesas lēmumu un likumdošanu paredzētu

Daina Priedniece - Neatstā iztikas minimumu ar tiesas lēmumu un likumdošanu paredzētu

Ar tiesas spriedumu ir paredzēts 215 eiro man un meitai 60 eirokopa 275 eiro neaizskarama summa bet atstāja 214 eiro...no 418 eiro ar - kāku?nav neviena dokumenta vai atskaites kur nauda aiziet kam un cik . Nav ne vienas informācijas un atsakas sniegt.Nav nekadas informācijas ka parāds samazinas un kur kam. Sazvanit neiespėjami.

07.11.2018

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (4)

Ventilators 07.11.2018

Ja jums liekas, ka ir netaisnīgi, sagatavojiet vēstuli un uzrakstiet pieprasījumu un nosūtiet uz tiesas izpildītāju adresi. Tiesu izpildītājam tieši tādā pašā veidā ir jāatbild un jāatsūta ierakstīta vēstule uz jūsu dzīves vietas adresi.
Ja tas skaidrojums vēl joprojām liekas nepamatots, dodieties tālāk uz instancēm vai meklējiet un konsultējaties ar kādu juristu.
Sūtītai vēstulai uztaisiet kopiju, lai paliek pie jums. Tad jums būs divi papīri, jūsu pieprasījums un TI atbilde.SMS vai telefona zvani nebūs juridiski pierādāmi par ko būsiet vienojušies.

A AK-74 07.11.2018

ir tāda lieta kā "manas izpildu lietas" noautorizējies cau latvija lv uz skaties pa savām lietām kas un kā...

https://izsoles.ta.gov.lv/manas-izpildu-lietas

Ventilators 07.11.2018

Tas jau nemaina lietas būtību, ka jums nav nepieciešams rakstveida paziņojums. Nav nekas rakstiski uz papīra, nevarat neko pierādīt, ka kaut kas ir netaisnīgi. Sūdzība šeit problēmu nerisina.
Dabūjiet skaidrojumu un zināsiet, ko darīt tālāk. TI nevar prasīt vai ņemt vairāk, kā likumā noteikts.

M Māra07 23.03.2021

Ventilators,nav obliģati uz papīra.Ir elektroniski parakstītie dokumenti arī.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes