www.sudzibas.lv Daina Priedniece Naudas piesavināšanās

Daina Priedniece - Naudas piesavināšanās

Zvērināto tiesu izpildītāja Daina Priedniece, izmantojot savu dienesta stāvokli, nelikumīgi no kontiem izzog naudu, uz e - pastiem atbild ar nokavēšanos, un stāsta ka esot izsūtījusi vēstules, tikai tās viņa sūta uz ne manu adresi, jo neesmu neko saņēmusi, bet sūta svešiem cilvēkiem, kuri tad redz visus manus datus. Tas nozīmē ka priedniece izplata info tiem, kas tos nedrīkst zināt, klaji pārkāpj datu aizsardzības likumu.
No konta nozog naudu, kas pat nepienākas viņai, konkrēti, apgādnieka zaudējuma pensiju, to aiztikt nedrīkst, bet viņa izzog.
Iesaku viņai neuzrādīt savus ienākumus, jo viņa nešķiro kas tā par naudu, savāc visu.

S

Komentāri (14)

P Palīgs neskaidrajiem 16.05.2022

Manuprāt zog tie, kas aizņemas un neatdod.

S Spuris 09.06.2022

Beidz parādniek. Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāji ir iedzīti parādos dēļ izciliem valdībai, kuri zog jau valstī vairāk kā 30 gadus. Arī tu vari nokļūt kāddudien parādnieku sarakstā.

S Spuris 09.06.2022

Vērsieties Tieslietu ministrijā ar oficiālu pretenziju.Tapat arī tai zosij Dainai pretenziju nosūtiet. Ta kurva jau tāpat drīz sēdēs aiz restēm.Viņa ielaidusi knaģus arī vienā no valsts katoriem un izzagusi nelikumīgi daudzus tūkstošus.

Kaspars Kirsfelds 13.07.2022

nupat nejauši uzzināju, ka pret mani ir prasība, kas ierosināta 2019. gadā! pirmo reizi dzirdu par šo faktu... kas par prasību? pēc kādiem faktiem? pirmo reizi uzzinu un šāda persona, daina priedniece, nav ar mani iepriekšējo 3 gadu laikā sazinājusies - ne pēc deklarētas dzīvesvietas adrese, ne telefoniski, ne izmantojot e-pastu - kaut visi minetie sazņas veidi ir publiskoti un pieejami likumīgai uzziņai! uz latvija.lv portāla eletroniski parakstītu pieprasījumu paskaidrot lietas būtību dain priedniece neatbild, uz e-pastu neatbild; sāk rasties aizdomas par krāpnieciska rakstura darbību; mani zaudējumi ir ~100EUR , ko VID taisījās man atmaksāt nodokļu pārmaksas rezultatā; ko darīt?

S Spuris 13.07.2022

Neslinkojiet.1.Pieprasiet lai ta kurva Bordeļonkuļa mineta taisītaja sniedz paskaidrojumus.2.Uzrakstiet pretenziju uz Tieslietu ministriju ar elekronisku parakstu vai ierakstītu vēstuli,par to,ka šī persona nav sniegusi nekādas brīdinājuma vestules un informējusi.3.Rakstiet viņai pretenzijas tik ilgi kamēr atbildēs.Viņ ajau neatbild nekad gandrīz kā arī klausuli met nost jo zin ka ir čmo.Cik zinu pret viņu tiek gatavota jau tieslieta.Iesēdinās to kurvu pa pilnu programmu.

Kaspars Kirsfelds 05.03.2023

nav tik daudz uzņēmības, lai par 200 nozagtajiem, jeb izmānītajiem eiro bojātu sev tuvāko gadu dzīvi risinot šādu krāpniecību

S Suzzana 13.07.2022

Es arī zvanīju un bombardēju viņu ar zvaniem un e pastiem. Tikai tā var kautko uzzināt, un tikai no sekretāres, lai gan tā arī sterva vien tāda. Viņa nelikumīgi ietur naudu, es arī ar to saskāros. Bet izdarīt neko nevar. Viņa pat savāca apgādnieka zaudējuma pensiju.

Kaspars Kirsfelds 13.07.2022

man žēl, ka jums nācās ciest no valsts varas aizsegā strādājošu noziedznieku patvaļas;

Kaspars Kirsfelds 13.07.2022

paldies, tagad plānošu, ko es varu izdarīt; jāizlasa savas tiesības; un ti pienākumus;

G Gax 14.09.2022

Man arī bija pieredze ar D.Priednieci, noņēma no konta vairāk kā vajadzēja. Uzrakstīju pašai atbildēja, lai rakstu ar eparakstu oficiālu vēstuli, tad aizrakstīju tieslietu ministrijai, tika ātri atrisināta lieta un izrādījās, ka tiešām D. Priedniece ir noņēmusi vairāk, kā pienākās.
Iesaku rakstīt iesniegumu ar sūdzību par D. Priedniecies darbībām tieslietu ministrijai.

S Spuris 14.09.2022

Tieši tā,uzreiz rakstiet TM ja tā aita neaptēstā neceļ klausuli no pirmās reizes jau.Un viņai var arī uzrakstīt tā ķeksīša pēc ,lai krājas vairāk pret to zosi.

Kaspars Kirsfelds 14.09.2022

Nupat atklāju, ka uz manu bankas kontu ir uzlikta prasība [arests] par vēl ~85 EUR

S Suzzana 14.09.2022

Jēziņ, viņa zog uz urrā

S Suzzana 14.09.2022

Bet vēl var vērsties zvērināto tiesu izpildītāju padomē.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes