www.sudzibas.lv Daina Priedniece Naudas piesavināšanās

Daina Priedniece - Naudas piesavināšanās

Zvērināto tiesu izpildītāja Daina Priedniece, izmantojot savu dienesta stāvokli, nelikumīgi no kontiem izzog naudu, uz e - pastiem atbild ar nokavēšanos, un stāsta ka esot izsūtījusi vēstules, tikai tās viņa sūta uz ne manu adresi, jo neesmu neko saņēmusi, bet sūta svešiem cilvēkiem, kuri tad redz visus manus datus. Tas nozīmē ka priedniece izplata info tiem, kas tos nedrīkst zināt, klaji pārkāpj datu aizsardzības likumu.
No konta nozog naudu, kas pat nepienākas viņai, konkrēti, apgādnieka zaudējuma pensiju, to aiztikt nedrīkst, bet viņa izzog.
Iesaku viņai neuzrādīt savus ienākumus, jo viņa nešķiro kas tā par naudu, savāc visu.

S

P Palīgs neskaidrajiem 16.05.2022

Manuprāt zog tie, kas aizņemas un neatdod.

S Spuris 09.06.2022

Beidz parādniek. Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāji ir iedzīti parādos dēļ izciliem valdībai, kuri zog jau valstī vairāk kā 30 gadus. Arī tu vari nokļūt kāddudien parādnieku sarakstā.

S Spuris 09.06.2022

Vērsieties Tieslietu ministrijā ar oficiālu pretenziju.Tapat arī tai zosij Dainai pretenziju nosūtiet. Ta kurva jau tāpat drīz sēdēs aiz restēm.Viņa ielaidusi knaģus arī vienā no valsts katoriem un izzagusi nelikumīgi daudzus tūkstošus.