www.sudzibas.lv Daina Priedniece Ļoti slikta komunikācija!

Daina Priedniece - Ļoti slikta komunikācija!

Vienā dienā pēkšņi tika nobloķēts konta, zvanot uz banku pateica ka noblokejusi šī persona Daina PRIEDNIECE, RAKSTĪJU uzreiz viņai epastu kas man būtu jādara lai notiktu atbloķēšana tā vietā, man pēc pāris dienām ienāca bērnu naudiņa no kuras man tika novilkt 80€!, un tas viss notika bez jebkāda brīdinājuma. Protams uzreiz rakstīju Dainai Priedniecei, kā tā var noņemt no bērnu pabalsta naudu! Nākošajā dienā man zvana un saka ka jāraksta iesniegums par konta atbloķēšanu un naudas atgriešanu. Iesniegums aizsūtīts konta pārskats aizsūtīts,vienošanās par sadarbību ka maksāšu uzrakstīta, un te vienā dienā man ieskaita kaut kādus 6€,kā paskaidrojums atgriezti nepamatoti ieturētie līdzekļi, un rodas jautājums kur tad paliek pārējie 74€. Zvanot rakstot epastus ir vienkārši klusums! Konts vēl joprojām bloķēts un naudas nav.

04.10.2019

Vi vitols 04.10.2019

Ja nav noslēpums, par ko tev ir parāds?

Tu Turkey901 04.10.2019

Parasti parādnieks tiek vairākkārt brīdināts, saņem paziņojumus/ vēstules uz deklarēto dzīvesvietu, ja neseko reakcija, tad konta bloķēšana ir pēdējā iespējamā iedarbības svira uz parādnieku.
Nevar būt, ka Jūs par parādu pat nenojautāt līdz vienā dienā konts tika nobloķēts.
Oficiālie paziņojumi būs tikuši ignorēti un tagad Jūs redzat, ka tie nebija joki un pie kā šāda Jūsu bezatbildīga rīcība ir novedusi!

Rx RXX 04.10.2019

Gluži manas domas. Visi izliekas par beigtiem, kamēr parādsaistības tiešā veidā netraucē dzīvot.

Ventilators 04.10.2019

Es arī piekrītu. Kā arī parādniecei īstenībā vajadzētu ar likumiem iepazīties, kuri ir publiski pieejami, jo kļūstot par parādnieci viņai ir status, kurš likumā ir atrunāts.
Kā arī šāda veida jautājumi apspriesti vestnesis lapā, ja slinkums ar likumiem iepazīties.

Bet nu zinu gadījumus, kad tiešām nav saņemts. Un LV pasts arī to nevar pierādīt, ja nav mana paraksta par saņemšanu. Meta vai nemeta pastkastē ir pastnieces atbildība. Ja TI prasa parakstu, tad protams vēstuli nevar saņemt, kamēr neesi parakstījies. Un problēmas jārisina pašā saknē, nevis pēdējā mirklī.

Mi Minton 04.10.2019

Zinojumus no tiesu izpilditaja tapat vien kastite nemet un obligats ir paraksts. Bez paraksta atsuta tik tas sikaas paradu piedzineju firmeles. Tiesu izpilditajs suta tikai pret paradnieka parakstu! Un neka savadak.
Paradniecei nav tagad ko kaukt..Atrak vajadzeja reaget.. Nevis gaidit, kad notiks brinums un nekas netiks blokets. Atrak butu uzsakusi sarunu un neignorejusi paradu un vienojusies par kaadu grafiku, un lidz konta blokesanai nebutu nodzivojusies. Eh, kaa tiem cilvekiem patik sarezgit sev dzivi! :D

Rr rrggrgrgr 22 st atpakaļ

Nekādus paziņojumus viņi nesūta ganAizbloķē kontu un viss..