www.sudzibas.lv Daina Priedniece Likuma pārkāpšana

Daina Priedniece - Likuma pārkāpšana

Daina Priedniece nav informējusi, ka esmu parādā un vienu dienu nobloķējusi kontu. Kad uzzināju samaksāju visu parādu summu, aizsūtīju visus dokumentus par to, ka man ir bērns un sieva nodokļu grāmata uz manis. Iztikas minimums jābūt apmēram 600 eiro, jau nedēļu zvanu un nekādi netieku pie naudas, jau nedēļu nav atbloķējusi kontu. Viņas palīdze tikai Saka viss būs labi vai jums viņa pārzvanīs un viss. Saprotu ja ne būtu samaksāts, bet jau samaksāju visu parādu un jau nedēļu netieku pie naudas. Visus likumus ir pārkāpusi, kā arī jau nedēļu bez iztikas minimuma.
Kur skatās tieslietu ministrija. Saprastu ja būtu vēl parada, bet jau viss ir izmaksāts

04.07.2022

P Palīgs neskaidrajiem 04.07.2022

Pats nezināji ka esi parādā un parāds jāatdod?

T Taisnīgs Sods 11.08.2022

Tu dižgudrīti plānpierīte,palīdzi labāk savai neskaidrajais Dainai,viņai tiešām ar čaiņiku kaut kas nav riktīgi,jo bija trīš reizes jāsūta un jāskaidro viens un tas pats! Nesaprata ,tad pret vinu tika ierosināta tieslieta! Tai kurvai laicīgi paveicās atgriezt nelikumīgi piesavināto,saādāk būtu pilnā dimbā.Taču tas viss vel viņai priekšā! Saprati tu no palodzes kritušais?

B Bez vārda vārds 04.07.2022

vai vispār ir likumīgi bloķēt kontu? cilvēks tak tad neko nevar darīt, ne maksājumus veikt neko.

P Palīgs neskaidrajiem 04.07.2022

Ja jau lieta ir pie tiesas izpildītāja, tad stāsts ir pietiekoši sens. Man gribas domāt ka kontu bloķē, ja pirms tam visi ir slaidi sūtīti vienu māju tālāk.

B Bez vārda vārds 04.07.2022

Nezinu. Šaubos,ka tik vienkārši var bloķēt kontu. Nezinu kā ir,kad bankā bankas kredītu neatmaksā, bet privātajos kredītu kantoros es personiski uzskatu,ka tas nav likumīgi, jo konts nepieder kreditoriem. Bankas ir bankas, kuras ir valsts principā iestādes, bet privātie kreditori taču nepieder bankām... protams, neesmu speciāliste šajā jautājumā, bet nesaprotu,kā banka var kautko tādu pieļaut, ja kreditori nepārstāv bankas.

T Taisnīgs Sods 11.08.2022

Tu labāk piever savu maujamo ZTI pakalpiņ.Gan aju drīz pats būsi līdz ausīm sūdos,kur tava slavētā LAtvijas valdība iedzīs visus kurus agrak neiedzina.Reiz pakustini savu cauro bieti ,kuru acīmredzot tu pajol izmanto tikai havkas iebāžanai un citu pēcpušu laizīšanai ,taču ne lai domātu!

M mjnhbgfvcds 04.07.2022

Nu re - parādu samaksāji. Labs darbiņš Diānai.

T Taisnīgs Sods 11.08.2022

Kā vēl ta padaudza daune ir brīvībā?