Daina Priedniece - Krāpšana

Labdien man no darba algas bija ieturēta nauda priekš Dainas priednieces, bet tanī pašā dienā tika no bankas konta 2 reizes tika noņemta nauda piekš dainas priednieces es pat nezinu par ko, un man nau nekāda papīra vai brīdinājuma par ko man jāmaksā, tādēļ paliku bez naudas un nebija samaksāt par dzīvokli. Man uz bankas konta palika 0.09 centi. Paldies. Dainai priedniecei.

22.07.2023

Papildināts Danilla 22.07.2023

Labdien vēlos piebilst ka man ir 4 bērni nepilgadīgi un sieva invalīde kā šī persona Daina priedniece drīkst tā darīt atstāt bez naudas..paldies

Papildināts Danilla 22.07.2023

Man uzņēmums nesaņēma ne kādu sūdzību tika uz reiz no algas noņemta nauda un viss uzņēmums ar acis bola kā tā visspār var jo viņa zin kur strādāju tad vajadzēja atsūtīt ar kādu vēstuli vai brīdināt.

D

Velvetpopstar 22.07.2023

Noteikti kādi parādi Jums ir.

D Danilla 22.07.2023

Ja man ir kādi neapmaksāti parādi tad vajaga dot ziņu vai zvanīt vai atsūtīt kādu vēstuli nevis no savas galvas ņemt un atņemt vai kaā saka nozagt naudu..

T taisnibascinitajs3 22.07.2023

Jūs noazgāt naudu, Jums nozaga naudu. Dots devējam atdodas.

D Danilla 22.07.2023

Es nevienu neapzagu un neatņēmu.

D Danilla 22.07.2023

Esmu kārtīgs nodokļu maksātājs,un godīgs 4 bērnu tēvs nevajaga pārspīlēt.

RAMONA👀 22.07.2023

Kārtīgs nodokļu maksātājs, tēvs, bet parādus ielaidis tik tālu, ka viss nonācis pie tiesu izpildītāja.

Parādu piedzinēji nevar tā vienkārši "noņemt naudu no konta" - vai nu konts ir arestēts, vai nu darba devējs maksā parādu piedzinējiem pa taisno (un cik man zināms, tas ir iespējams tikai ar darbinieka piekrišanu). Visdrīzāk, jūsu konts ir arestēts un naudu varat noņemt tikai vienreiz mēnesī ne vairāk par noteikto summu.

Savulaik strādāju bankā un labi zinu tādus variantus - vai nu kredīti, vai nu alimenti.

D Danilla 22.07.2023

Kā var tā būt ka darbiniekam nau ne vienas ziņas pa ko tika noņemts pat netika atsūtītas vēstules netika zvanīts un nau nekādu ziņu parko.tu saki ka strādā bankā tu saki ka vienu reizi drīks noņemt pat to vienu reizi man nesanāca noņemt jo nebija ko ņemt.palika 0.09 centi ko tu runā.

RAMONA👀 22.07.2023

Ejiet klātienē izrunāt. Ir līdzekļi, kurus viņa noņemt nevar, ir jāatstāj kontā. Bērnu naudas, pabalsti utt.

D Danilla 23.07.2023

Mēģināju telefonu neceļ aukšā apstijos internetā ka jāpierakstās rindā pie viņas,rakstīju vēstuli caur inbox.lv atbildes nau.meklēšu advokātu vai iešu caur bez tabu palīdzību.

T taisnibascinitajs3 23.07.2023

Tātad ko esat noziedzies? Kredītu kādu netdevāt vai kādam no 4 bērniem alumentus neesat maksājis? Jebkurā gadījumā tā ir zagšana par ko piespiedu kārtā tos līdzekļus var Jums atņemt. Piekrītu, ka ne 2 reizes un jāatstāj noteiktas minimums, par to pašam jāmeklē rokā atbildīgās personas.