Daina Priedniece - Krāpšana

Labdien domāju ka es viens tāds neveiksminieks... Bet izradījās ka tik daudz cilvēku ir cietusi no tiesu izpildītajās Dainas Priednieces patvaļīgas naudas piesavināšanas.. Ka pēc viņa vel līdz šo brīdim strādā? Piesavinoties grūti nopelnīto darba algas minimālo apmaksu... Es saprotu ka man bija parāds bet tas nenozīmē ka jānoņem visu minimālo algu neskatoties uz to ka darba devējs jau pārskaita norunāto summu Dainai Priedniecei. Viņai tas šķiet par maz tāpēc pārkāpjot likumu noņem visu naudu neatstājot ne centa. Uz telefona zvaniem neatbild ka ari uz elektronisko pastu. Viņas vieta atbild sekretāre. Vai tiešam nau nekāda iespēja sodīt negodīgu darba pildītāju? Kāpēc uz parastu strādnieku rēķina jāuzdzīvo uz nebēdu? Cik vel cilvēku ir jāaptīra lai viņu sauktu pie atbildībās. Minimālo naudu no konta noņēma un ar to viss dzīvo ka gribi.

06.03.2023

Pacco_al 06.03.2023

Parāds nav brālis - latviešu tautas sakāmvārds. Sataisīji parādus maksā, ko sūdzēties?

R RunčaĶepa 07.03.2023

Pirmkārt, uzrakstiet ierakstītu vēstuli(ar pielikumu aprakstu).
Iekšā ir jābūt Iesniegumam par to, lai atgriež nelikumīgi ieturētus naudas līdzekļus un 1% no ieturētas summas par naudas līdzekļu negodīgu izmantošanu + pasta izdevumus.
Klāt iekšā jābūt :
0. Izdruka ar e-pastu, kur jūs aprakstījāt situāciju, bet nesaņemāt atbildi;
1. Izrakstam no grāmatvedības, par to, ka viņi paši pārskaita noteikto summu;
2. Izrakstam no internet-bankas par to, cik iegāja kontā, un cik ir norakstīts, un gala atlikums kontā;
3. Augstākminētam iesniegumam arī ir jābūt iekā.