www.sudzibas.lv Daina Priedniece Fantastiska ignorance

Daina Priedniece - Fantastiska ignorance

Mātei bija parāds, kuru apkalpoja šis kantoris. Parāds tika dzēsts, bet nebija izņemts no Vid datu bāzes. Sekojoši, nodokļu pārmaksu, kura bija izveidojusies, tika pārskaitīta šim kantorim (d. Priedniecei) sazvanīt ir teju neiespējami, uz jautājumu kā rīkoties, tika sniegta atbilde, ka runās tikai ar māti. Viņa ir cilvēks gados un paniski izvairās no komunikācijas ar šādiem kantoriem. Man bija vienkāršs jautājums, ko darīt, rakstīt viņiem iesniegumu, braukt uz vietas utt.. Sekretāre bija kategoriska, ka pa telefonu runās tikai ar māti...

29.11.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

R

Komentāri (5)

S Spuris 29.11.2022

Rakstiet oficiālu pretenziju ar elektronisko parakstu ja tāds ir - nosūtiet tai likumparkāpējais Dainei Priedniecei un Tieslietu Ministrijai aŗī to pašu. Tā zoss Daine nav tiesīga neko ieturēt ja esat dzēsuši paradu.Vislabak ierosināt pret viņu tieslietu .Viņa jau sen ir pelnījusi restotu sauli kopā ar savu palīdzi - abas viņas ir bez aroda,izglītības un psihiski nelīdzsvarotas personas.Īsak sakot divpirkstu pieres un palīgskolu nebeigušas personas kuras likuma aizsegā uzvārās kā parazītes uz citu rēķiniem.Piet tam bieži likumus pārkāpjot.

S Spuris 29.11.2022

Un vēl - Jūs jau varat arī sev dabūt ka esat pilnvarota persona no savas mātes puses un rīkoties.

A anonimais 007 30.11.2022

Es nesaprotu, kā šī persona vēl strādā un nav anulēts viņai statuss, tik daudz sūdzību par viņu. Pašam līdzīga situācija bija. Izveidojās parāds, tad minimālā alga bija laikam 420 EUR, man ienāk alga. Šī **** atvelk visu, kaut gan pēc likuma to nedrīkts vilkt nost. Tad vēl vispār sazvanīt viņu nevarēja, atnākot uz ofisu, saka ka jāzvana, lai pierakstītos, saku ka nav iespējams, saka ka ir. Sekretāres priekšā zvanu. Šī necļ. Jautāju varbūt pacelsiet? Šī saka es jau esmu aizņemta. Nospļāvos. Uzrakstīju sūdzību ZTI komisijai, šie uzdeva viņai atmaksāt visu naudu. Vēļ šo dienu gaidu naudu no viņas. Pēc šādiem iesniegumiem viņa pati ir parādos līdz ausīm.

S Spuris 30.11.2022

Uzrakstiet Tieslietu Ministrijai nevis ZTI komisijai! Lai ga viņi visi roka roku mazgā taču Tieslietu ministrija tomēr kaut ko darīs.Nauda viņai ir jāatgiež noteiktā laika posmā.Es arī nesaprotu ka ta zagle un likumpārkāpēja vel brīvībā ir.Vēl pieskaitot viņas lielāko zādzību sakarā ar Latvijas Gāzes lietā...

N Nesaprotamā 01.03.2023

Man tikko arī šī persona novilka naudu no konta, nesaprotu. Tagad visu laiku kā man kontā būs nauda tā šī persona man vilks naudu nost no konta ?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes