Daces Pavlovas ģim.ārsta prakse Ādažos - Haoss ģimenes praksē

Esmu jau 8 gadus DAces Pavlovas paciente un mans vīrs.Tikko daktere,pārnāca uz Ādažiem sevi kā mediķi parādija profesionālā līmenī.Tad pēc laika dabūja Ģimenes ārsta statusu,un teiksim ar žargonu""sakāpa galvā""!!!Dēļ naudas sagrābās ļoti lielu pacientu skaitu,ar kuru pilnīgi netiek galā.(pacientiem no sākuma patika Dr,profesionālā pieja)(tagad daudzi ir aizmukuši pie citiem ģimenes ārstiem.)Iejot Gimenes ārsta praksē,valda ne tikai cilvēku-pacientu haoss,bet arī viss nekārtīgs,izmētātas kartona kastes ,kautkādas lupatas pie logiem,kuras nenosauksi par aizskariem.Adminstrācijā strādā visi Daces Pavlovas ģimenes locekļi,kuri brīvi izraksta-zāles,norīkojumus pie speciālistiem,un paši veic Sanitāro grāmatiņu apzīmogošanu(nevis pārbaudes)par to samaksājot attiecīgu summu.Protams šiem ģimenes locekļiem nav attiecīgās izglītības-medicīniskās.!!!Pie ārsta kabinetā pieņem kopumā 5.cilvēki,un nevar izprast,kas viņi ir,kāds atkal ir ģimenes loceklis,kāda tikai māsiņa(pie kuras var iet,kad nav dakteres ,viņa viņu aizvieto.Kad man vīrs aizgāja pie ārstes ar Plaušu karsoni,""māsiņa""pasaka,ka viņa viņu nepazīstot un zāles nerakstīs,kaut datu sistēmā uzrādās ,kā dr,pacients.(šī ""medmāsa,vai dakterīte""pati nav nostrādājusi pie dr.pat gadu,un atstāj pacientus bez apskates un zālēm.(tāda ir dr,aizvietotāja)Vienā telpā tiek pieņemti vienā laikā,vienlaicīgi-gan vīrieši,gan sievietes,kā konvejerā,varētu kādu aizslietni vismaz uzlikt.Visi pieci cilvēki-tā saucamie darbinieki visu laiku savā starpā sarunājas,un pacientiem dr.nepaliek laika pievērst uzmanību-viss ir ļoooti pavirši.Tas ka tu esi nogaidījis jau mēnesi ,kad tikt,vēl aiz durvīm nosēdi,kā muļķis,jo nevienu pēc pieraksta nesauc.Ienākot iekšā Dr,vēl var dzert droši kafiju,vai ko uzēst pacienta priekšā-tas viņiem ir normāla parādība.!!Tad notiek ātra,un pavirša pacienta apskate.Kautkādas zāles,analīzes atceras izrakstīt kautkādas ne..
Tev ir nopietnas veselības problēmas,bet atnāc mājās un lasi Googl,kā ārstēties.(kautgan pat viņi to bieži paši tur dara)Pavisam patiesi un no sirds daudz vēl ir pārkāpumu,bet es tos te visus nevaru uzrakstīt,un lieku ļoooti lielu cerību,ka kāda Valsts instance,par to parūpēsies,ka pacienti nav ""dzīvnieki ar naudu""P.s.un jā -ja kādam ļooti daudz naudas ,tad daktere pieņems pat līdz pusnaktij

D