Daces Pavlovas ģim.ārsta prakse Ādažos - Bardaks Ģimenes praksē

Piekrītu augstāk minētajam.Daces Pavlovas darbību vajadzēja uzfilmēt,tāpat kā Dr.Zeiļukas darbību raidījumā ''Aizliegtais paņēmiens'',jo te visu dr.dara tāpat un vēl sliktāk.!!!
Attieksme pret pacientiem ir ka tiešām konvejerā.
Neliekas sanitāri tīrs pat....visi nāk un iet...
Vakar biju pie ārsta ,un joprojām kautkādas''māsiņas'',kas izliekas par dakterēm ,pieņem cilvēkus.Tiešām tā saucamais dakteris ir ''sešās personās'',pati daktere uz darbu ierodas nezkāpēc tikai ap pusdienas laiku(tas droši vien ir tāpēc ,ka ārpus darba laika pelņa lielo naudu,pieņemot pacientus,kas norēķinās ar lielām sumām.
retu reizi,kopš esmu dakteres paciente 7 gadus,esmu redzējusi izsitam čekus kases.Ja nu vienīgi paši pacienti paprasa.
es ar ļoti ceru,ka šī pašdarbība drīz beigsies.Jo nekas agri vai vēlu nepaliek sodīts.
Mēs ar ģimeni pāriesim pie citas ģimenes ārstes protams.

D

Komentāri (2)

Latviešu tautas 13.03.2016

А по-моему институт семейных врачей себя не оправдал. Вот мой семейный врач Даце Тузика... От неё пациенты просто бегут! Доходит до анекдотических ситуаций: есть пациенты, которых она не знает! Пациенты болеют годами. А просто пациенты поняли что к ней обращаться бесполезно, поскольку невролог в эндокринологии понимает много меньше чем сам больной сахарным диабетом. Больные поняли что лучше не экономить 20 евро, а сэкономить время и ехать прямо к эндокринологу на Юглу! Да и врач принимает дважды в неделю, в остальное время - две её помощницы...

A Anita Lasmane 20.03.2016

Viss patiešām tā ir, kā stāstīja iepriekšējā komentārā. Pie dakteres ir īsts haoss.....durvis ir atvērtas, visi klienti var dzirdēt, ko es stāstu, paralēli daktere ar visiem runājas, atbild uz telefona sarunām, nepārtraukti kabinetā kāds ienāk un iziet. Bieži vien Dr. Pavlovu aizvieto kaut kādas jaunās tā saucamās "dakterītes" , kas ne uz vienu jautājumu reāli nevar atbildēt. Čekus nedod, bieži vien saka, atstājiet man naudiņu uz galda....pat atlikumu nevar izdot.... Rindās var nosēdēt ilgāk par stundu, nekad laicīgi nevar tur tikt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes