Daces kleitas / negodīga komercprakse Facebook - Slikts serviss

Kamēr ir runa par kleitas iegādi un apmaksu, viss ir lieliski - ar smaidiņiem, jauku valodu utt. Taču, kad atsūtītā kleita vienkārši neder un neizskatās ne pēc kā, jaukā Dace vienkārši pazūd no kontaktiem. Nav iespējams ne vienoties par apmaiņu, ne naudas atgriešanu.

D

karteja muļķe pate perk kaķi maisa un pec tam sudzas..

L linna 17.09.2018

Arī saskāros ar šādu attieksmi! Ļoti pārsteidza Daces attiekme, jo pirms tam komunikācija bija ļoti korekta, pie meitenes biju pasūtījusi vairākas kleitas, bet pēdējā pasūtījumā, kad kleita galīgi nederēja, sāku jautāt vai ir iespēja preci atgriezt, tad atbilde ļoti pārsteidza, persona nemeklēja nekādu risinājumu vien uzrakstīja, ka izmērs ir bijis skaidri uzrakstīts un komunikācija no personas puses netika turpināta.